😳Польща вимагає від Німеччини по 10 000 злотих на рік за кожну жертву нацистського режиму
Суперечка між Варшавою та Берліном щодо компенсацій за злочини Другої світової війни виходить на новий етап. Наразі Польща хоче отримувати віж Берліну по €2333 на кожного з приблизно 50 000 живих польських жертв нацизму.
За попередніми розрахунками, у перший рік програма коштуватиме Німеччині €100 млн, а загальна сума (враховуючи тривалість життя отримувачів) становитиме близько €300 млн.
➡️ Нагадаємо, 1 вересня 2022 року колишня польська влада виставила Німеччині рахунок у €1,316 трильйона.