😔Після удару КАБ по околицях Сумської громади у критично важкому стані перебуває водій тролейбуса
57-річний чоловік був у транспорті сам. Після вибуху він отримав важкі травми. Постраждалого оперативно доставили до лікарні.
Медики провели реанімаційні заходи й зараз борються за його життя. Сил чоловікові та його рідним.
Ще дві жінки звернулися по допомогу до медиків. Попередньо, їхні ушкодження неважкі, госпіталізації вони не потребують.
💔 Страшно уявити, якби в тролейбусі були ще й пасажири…
На цю мить відомо, що водієві 60 років. За його життя у ці хвилини боряться лікарі. Чоловік був за кермом тролейбуса біля епіцентру прильотів авіабомб. Основний удар був спрямований на промислову інфраструктуру. Усього ворог випустив 6 КАБів по Сумській громаді.
😁 Поки у рф моляться на відспівують бензин, командувач Нацгвардії анонсував повне перекриття логістики окупантів на півдні та в Криму.
Зі слів Півненка, Україна збільшуватиме кількість пілотів БпЛА, які "потужно битимуть" по окупантах на окупованих територіях, тому ворогу "буде дуже важко"
Та попри постійні удари ЗСУ, армія рф також обмежує логістику українських сил на фронті на 20 – 30 км, тому це, за його словами, враховується у плануванні дій.