Каталог каналов Мои подборки Мои каналы Поиск постов Рекламные посты
Инструменты
Каталог TGAds Мониторинг Детальная статистика Анализ аудитории Бот аналитики
Полезная информация
Инструкция Telemetr Документация к API Чат Telemetr
Полезные сервисы

Не попадитесь на накрученные каналы! Узнайте, не накручивает ли канал просмотры или подписчиков Проверить канал на накрутку
Прикрепить Телеграм-аккаунт Прикрепить Телеграм-аккаунт

Телеграм канал «Енергетика під куполом»

Енергетика під куполом
5.9K
0
130
95
26.5K
Енергетика під куполом - це найбільший український телеграм-канал про відновлювальні джерела енергії, актуальні законодавчі ініціативи та енергетичний порядок денний в Україні та світі.
Подписчики
Всего
2 395
Сегодня
0
Просмотров на пост
Всего
552
ER
Общий
21.64%
Суточный
19.4%
Динамика публикаций
Telemetr - сервис глубокой аналитики
телеграм-каналов
Получите подробную информацию о каждом канале
Отберите самые эффективные каналы для
рекламных размещений, по приросту подписчиков,
ER, количеству просмотров на пост и другим метрикам
Анализируйте рекламные посты
и креативы
Узнайте какие посты лучше сработали,
а какие хуже, даже если их давно удалили
Оценивайте эффективность тематики и контента
Узнайте, какую тематику лучше не рекламировать
на канале, а какая зайдет на ура
Попробовать бесплатно
Показано 7 из 5 935 постов
Смотреть все посты
Пост от 24.06.2026 19:17
1
0
0
🇺🇦🤝🇵🇱Україна та Польща обговорили розвиток енергетичної співпраці на полях конференції URC-2026 у Ґданську

⏺Йшлося про нові транскордонні сполучення, зокрема будівництво інтерконекторів.

⏺Сторони також домовилися створити спільні робочі групи для напрацювання стратегічних проєктів у сфері нафти й газу.
👏 1
Пост от 24.06.2026 17:53
83
0
1
⚡️ З’явилися супутникові знімки наслідків ударів по тимчасово окупованому Криму 12-22 червня, – «Схеми»

💬На фото видно руйнування на ключових логістичних маршрутах, які використовують для постачання російських військ в Криму, та пожежі на нафтових об'єктах.

📌 Зокрема, йдеться про:
🔵Пожежу на нафтобазі у Керчі, 20 червня 2026 року (фото 2).

🔵Дим від пожежі на нафтобазі в Керчі та робота димових генераторів на Керченському мосту, 22 червня 2026 року (фото 3).

🔵Пожежа на нафтобазі в порту Кавказ, Краснодарський край, 21 червня 2026 року (фото 8).
2
👍 1
🙏 1
Пост от 24.06.2026 17:35
4
0
0
📰🇺🇦🇵🇱Україна представить на конференції з відновлення URC-2026 низку енергетичних і дотичних до енергетики проєктів, – Forbes

🔹До складу української делегації увійде й перший віцепрем’єр-міністр – міністр енергетики Денис Шмигаль.

🔹Серед українських компаній, які матимуть стенди на конференції, заявлені ДТЕК і «Нафтогаз».

🔹Окремий блок енергетичних проєктів представить UkraineInvest.

🔹Серед них:
✔️VAM Agro Miscanthus Biorefinery & Biogas Project – передбачає вирощування та переробку міскантусу з інтегрованим біогазовим виробництвом на Львівщині.

✔️ECO-INVEST Biogas Complex і Berezhany Biomethane Cluster Project – комплекси виробництва біогазу у Тернопільській області

✔️Vizhomlia Biogas & Livestock Project – тваринницький комплекс із біогазовим виробництвом.

🔹Ще один напрям – критичні матеріали. За даними Forbes, напередодні URC має бути підписаний відповідний меморандум щодо другої угоди в межах Українсько-американського інвестфонду.

🔹Також на конференції представлять плани стійкості громад. Їхня загальна вартість оцінюється у €5,4 млрд.

🔹Водночас співрозмовник Forbes із країни ЄС вважає, що залучити приватні інвестиції цього разу буде складніше через напруження між Україною та Польщею.
👏 1
Пост от 24.06.2026 16:35
28
0
2
🔝 🔋 🗺 Україна вперше увійшла до топ-5 ринків BESS у Європі, – «ExPro»

🟦У 2025 році в Україні ввели майже 3 ГВт*год нових систем накопичення енергії.

🟦Загалом у Європі торік запустили 36 ГВт*год нових BESS, а сукупна потужність ринку вперше перевищила 100 ГВт*год.

🟦Найбільше зростання забезпечили великі промислові системи накопичення енергії – utility-scale BESS.
1
Пост от 24.06.2026 16:18
6
0
0
❗️Українські домогосподарства з початку року виробили понад 544 млн кВт*год «зеленої» електроенергії, – НКРЕКП

📌 Станом на 25 травня постачальники універсальних послуг уклали 86 691 договір із власниками домашніх СЕС.

📌 За вироблену домогосподарствами електроенергію у січні-травні було нараховано понад 3,28 млрд грн.
🔥 1
Пост от 24.06.2026 15:15
19
0
2
☄️🕯 АТ «Оператор ринку» готує зміни до Правил РДН/ВДР, що дозволять купівлю-продаж е/е за від’ємними або нульовими цінами

➡️ Зміни розроблено після ухвалення Закону №4834-IX, який передбачає інтеграцію українського ринку електроенергії з ринками ЄС.

➡️ Проєктом пропонується прямо закріпити, що ціна електроенергії на РДН та ВДР може бути додатною, нульовою або від’ємною. Учасники зможуть подавати заявки з такими цінами, а «Оператор ринку» – визначати за результатами торгів відповідні обсяги, ціни та фінансові зобов’язання.

📌 Деталі:
✔️ Окремо уточнюються цінові параметри заявок: ціни на РДН і ВДР мають бути в межах від 10 до 50 000 грн/МВт*год без ПДВ. При цьому саме 10 грн/МВт*год визначається як найменша додатна ціна, яка застосовуватиметься для формального оформлення купівлі електроенергії у випадку нульової або від’ємної ціни.

✔️ Якщо за результатами торгів ціна буде нульовою або від’ємною, електроенергія формально купуватиметься за найменшою додатною ціною, а покупець одночасно надаватиме продавцю послугу зі стимулювання споживання електроенергії.

✔️ Також пропонується запровадити неттінг РДН/ВДР, тобто взаємне зарахування фінансових зобов’язань між «Оператором ринку» та учасниками за електроенергію і відповідну послугу. Крім того, зміни уточнюють порядок використання ескроу-рахунків, перевірки заявок та відображення нових операцій у розрахункових відомостях.

ℹ️ Зауваження та пропозиції до проєкту змін АТ «Оператор ринку» приймає до 10 липня 2026 року включно.
👏 1
Пост от 24.06.2026 14:30
2
0
0
⚡️❗️🔩 Президент США доручив Мін’юсту розпочати розслідування проти нафтових компаній через повільне зниження цін на пальне

⏺Заява прозвучала на тлі підготовки до проміжних виборів до Конгресу США.

⏺За його словами, нафтові гіганти можуть «обманювати» споживачів, адже ціни на нафту різко падають, тоді як бензин на американських АЗС дешевшає значно повільніше.

⏺На тлі відкриття Ормузької протоки та зниження напруги довкола Ірану американська нафта подешевшала на 23%, а від березневого піку – майже на 40%. Водночас середня ціна бензину в США знизилася лише на 14% і на початку середи становила майже $4 за галон.
😁 1
Смотреть все посты