І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі !!! 🇺🇦Слава Україні 🇺🇦🇺🇦. Слава Нації! Смерть ворогам! Україна понад усе!!!
🗣🗣🗣 В Констасі без суттєвих змін - як було погано, так і залишилося, - військовий журналіст, Богдан Мірошніков...
Ворог продовжує спроби просунутися до траси Словʼянськ-Констаха північніше міста з метою її перерізання.
На півдні Констахи вже фактично не залишилося підконтрольних позицій.
Найважчі бої тривають в центрі та на заході міста
.
Зі сходу в повній мірі ворог не може проводити наступальні дії, їх дещо сковує наша присутність у Часовому Яру.
Але вже наявної конфігурації ЛБЗ вистачає, щоб ворог міг витіснити наші підрозділи з Констахи.
Час та кількість ворожого мʼяса свою справу зроблять, нажал
ь.
🚫🇦🇲 Алкогон мєдведєв звинуватив Вірменію в русофобії:
🗣"Під прикриттям красивих слів про прагнення до партнерства з нашою країною НАТО фактично впритул наблизилася до наших кордонів. Як таран альянс використовував маріонеткові режими. Так було з Грузією, так сталося з Україною, яка у 2014 році перетворилася на осередок русофобії. На жаль, зараз це відбувається з Молдовою і навіть, на жаль, з Вірменією"
Журналіст: Чи вважаєте ви, що Зеленський зараз перемагає?
Трамп: Ну, він справляється досить добре. Дивіться, як би ви на це не подивилися, він справляється досить добре. Він, принаймні, тримається — з обох сторін гине багато людей. Але я думаю, що він справляється досить добре.
😒🇹🇷🇨🇳🚫🇮🇷🗣"Ердоган — великий лідер і дуже сильна людина, і він залишився осторонь війни в Ірані. Так само і Сі Цзіньпін та владімір путін, але можна сказати, що владімір має інші справи, на яких зосереджений. Усі вони залишилися осторонь. Це було доволі вражаюче", - Трамп
😒🇵🇱 Трамп хвалить себе за підтримку Кароля Навроцького:
🗣"Кандидат, якого я підтримав у Польщі, був під номером 10. Після моєї підтримки він піднявся з 10-го місця і виграв вибори. Кажуть, що це була найбільша сенсація в Європі за останні 50 років у великих виборах. Він буде чудовим президентом Польщі"
.
😒🛡🗣"Країни НАТО нас підвели. Нам узагалі не потрібна була допомога в цьому, але було б приємно, якби вони сказали: “Ми хочемо допомогти”", - Трамп
😒🛡🗣"Я був розчарований Італією. Я був розчарований Великою Британією — премєр-міністр Стармер уже пішов у відставку. Я був розчарований Німеччиною та Францією. Іспанія — це жах. Вони думають, що їм усе зійде з рук. ", - Трамп
😒🇬🇧🗣"Велика Британія занепадає. Їм слід відкрити Північне море", - Трамп
😒🛡🇹🇷🗣"Я їду на саміт НАТО з поваги до президента Ердогана",
- Трамп