І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі !!! 🇺🇦Слава Україні 🇺🇦🇺🇦. Слава Нації! Смерть ворогам! Україна понад усе!!!
🤣 Пропаганда тепер вимушена боротись з наслідками паливних санкцій ЗСУ вигадуючи, відверто кажучи, просто тупі відмазки але стадо рабів з'їсть.
🗣 "Топлива в России достаточно – зампред Правительства Александр Новак
Вице-премьер сообщил: запасы есть, дизеля — даже в избытке. Ажиотаж искусственно поднял спрос на 20–30%, а на балансировку рынка потребуется время. Сегодня обсудят возможный запрет экспорта дизеля на несколько месяцев"
🗣 "Україні доведеться повертати своїх громадян і залучати іноземців, тому що населення за останні 20 років суттєво скоротилося", — Буданов.
🔱За його словами, демографічне навантаження на одного працюючого вже зараз є критичним, тому необхідно буде і повертати своїх громадян, і залучати фахівців із різних куточків світу. «Іншого варіанту не буде».