І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі !!! 🇺🇦Слава Україні 🇺🇦🇺🇦. Слава Нації! Смерть ворогам! Україна понад усе!!!
❗️ Окупована Луганщина. Ситуація з медициною лише на рівні пропаганди та брехні.
Щоб мати максимальне розуміння треба спочатку переглянути скріншоти
❗️ В таких містах як Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Кремінна і всі населені пункти які довкола міст, фактично без екстреної швидкої допомоги і медицини в цілому.
На виклики ніхто не приїжджає, а якщо приїздить то години через 3 і часто вже запізно... Пенсіонери помираю через відсутність швидких. Потрапити до потрібного лікаря, спеціаліста майже неможливо.
🛑Пропаганда заявляє про постійний розвиток медицини та мільярдні вкладення але це лише пропаганда.
❗️ Медицина як і швидка є лише у Старобільському районі, зокрема в Новопскові. Послуги надаються, лікарі є але не всі. Потрапити до потрібного спеціаліста цілком можливо.
Натомість у Луганську, щоб потрапити до спеціаліста потрібно день, а то й два пробути у черзі і далеко не факт, що буде якийсь результат...
🔱Була окрема доповідь про стан російського ракетного виробництва та стратегічної воєнної авіації. Готуємо нові наші цілком справедливі кроки у відповідь на затягування Росією війни та удари по території України – Зеленський.
🐽 российские подразделения закрепились южнее Резниковки и продолжают штурмовые действия в направлении лесных массивов.
🐽В районе Рай-Александровки сохраняется высокая интенсивность боёв. Противник удерживает позиции в населённом пункте и пытается подтянуть силы со стороны Калеников и прилегающей балки.
🗣Вдоль канала Северский Донец — Донбасс ВСУ усилили применение дронов, что существенно ограничило возможности противника по манёвру. Обстановка на данном участке остаётся относительно стабильной.
🇵🇱 🇺🇦Рішення Зеленського не їхати на конференцію у Гданську підтримали в польському уряді
Міністр-координатор з питань спецслужб Польщі Томаш Семоняк назвав це "правильним" і таким, що "сприяє зняттю напруги" на тлі дипломатичної суперечки між країнами.
За словами Семоняка, ще місяць тому відсутність українського лідера на конференції "сприймалася б негативно". Але зараз "ситуація інша".