"Можна знімати тільки рілс". Саме таку пораду почув від одного з експертів. Але не варто знімати лише якийсь один формат контенту.
Різні люди отримують контент по-різному. Хтось любить свайпати сторіс, хтось читає тексти, а хтось лише коротенькі відео. Тому обов'язково треба використовувати різні формати, щоб охопити всіх.
А за допомогою з чисткою від ботів та просуванням звертайтеся в дірект @sergey_addmi
Дональд сказав, що якщо Іран не буде вести переговори і прислухатись до його божевільних думкок він буде знову їх бомбити. У відповідь представники Ірана на переговорах встали і пішли.
Якісна школа криворіжської дипломатії добралась до США.