Це піздець чат, у мене майже тепловий удар стався, але ірл дійсно кайфово і цікаво стриміти. Особливо тут на арені, коли ми абсолютно не заплановано зустрічаємо прикольних людей, спілкуємось з ними, фотографуємось.
Хоча на мені стрим-рюкзак та камера зі стабіком на 4 кило в руках🫠
Стоїмо тільки що біля готелю в Кельні, чекаємо на таксі на арену. Стоїмо вчотирьох щось спілкуємось, повз проходить пара з дитиною, і хлопчик років чотирьох зупиняється біля нас і стоїть такими цуценячими очима дивиться на нас, ми спочатку не дуже зрозуміли чому, але виявилось, що хлопчик почув рідну мову і тому зупинився біля нас послухати🥹🥹🥹