Загинув 14-річний мотоцикліст у ДТП в Олександрійському районі вчора ввечері.
Попередньо встановили, що близько 21:00 на дорозі між селами Успенка та Млинок неповнолітній водій мотоцикла «Lifan» врізався у косулю, яка раптово вибігла на проїзну частину, повідомляють у поліції Кіровоградщини.
Унаслідок зіткнення водій втратив керування і впав з мотоцикла. Від отриманих тілесних ушкоджень хлопець помер на місці.
За фактом аварії слідчі розпочали кримінальне провадження. Триває досудове розслідування, правоохоронці встановлюють усі обставини події
🩸Понад 50 людей стали донорами крові під час акції в Олександрії.
25 червня на базі Олександрійської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги відбулася акція з донорства крові.
Кров здали представники Національної поліції України, ДСНС, екстреної медичної допомоги, працівники закладів дошкільної освіти, дитячої лікарні, волонтери Товариства Червоного Хреста України, постійні донори та ті, хто вперше вирішив допомогти іншим у такий спосіб.
Виїзний забір крові проводили фахівці Кропивницької обласної станції переливання крові.
Андрій Сторчоус та Олександр Козак – гравці ФК «Олександрія»!
Досягнуто угоди між ФК «Олександрія» та ФК «Кудрівка» про повноцінний трансфер півзахисників Андрія Сторчоуса та Олександра Козака. Контракти з гравцями розраховані до 31 травня 2028 року.
Андрій Сторчоус народився 30 червня 1994 року в Черкасах. Вихованець футбольної школи «Дніпро-80» у Черкасах. Професійну кар'єру розпочав у ФК « Черкаський Дніпро», а також виступав за «Кремінь», «Черкащину», «ЛНЗ» та «Дружба». У 2024 році перейшов до «Кудрівки», де став одним із ключових гравців команди. В сезоні 2025/26 дебютував в УПЛ та забив 12 м'ячів.
Олександр Козак народився 25 липня 1994 року в Києві та виступає на позиції атакувального півзахисника або вінгера. Професійну кар'єру розпочав у молодіжних командах «Оболоні», «Металіста» та донецького «Металурга». Упродовж кар'єри захищав кольори низки українських клубів, серед яких «Інгулець». У 2025 році приєднався до «Кудрівки», у складі якої в сезоні 2025/26 відзначився 4 забитими м’ячами.
Спалили дві машини військових і планували підірвати електропоїзд. Правоохоронці затримали трьох жителів Олександрії.
Про це повідомляють у регіональних управліннях СБУ, поліції та прокуратури.
Як зазначають правоохоронці, йдеться про 21-річного жителя Олександрії, його 23-річну дівчину та їхнього 21-річного знайомого.
За даними слідства, наприкінці травня один із фігурантів у пошуках швидкого заробітку натрапив у телеграмі на пропозицію виконувати завдання за грошову винагороду – підпалювати автомобілі військовослужбовців і надсилати відповідні фото й відео. До роботи залучив дівчину і знайомого.
Протягом травня-червня вони підпалили два пікапи, які проходили технічне обслуговування в Олександрійському районі після виконання бойових завдань на фронті. Крім цього, за даними слідства, після підпалів планували виготовити саморобну вибухівку, щоб закласти її під залізничні колії для підриву електропоїзду.
Зловмисників затримали та оголосили підозри. Триває досудове розслідування. Максимальне покарання, яке загрожує зловмисникам – до 10 років позбавлення волі
Поліцію на агресивного сина викликала жінка в Олександрії.
Вона повідомила, що її 43-річний син зачинився у квартирі, має при собі ніж і газовий балончик та поводиться агресивно.
Коли поліцейські прибули на виклик і намагалися поговорити з чоловіком, він застосував проти них газовий балончик. Правоохоронці відійшли та розпочали переговори.
Для врегулювання ситуації залучили психолога Олександрійського районного відділу поліції. Після перемовин чоловіка вдалося затримати.
Згодом чоловіка з ознаками психічного розладу передали медикам, які доправили його до спеціалізованого медичного закладу для надання необхідної допомоги