❗️Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російського БпЛА по автозаправці у Сумах
Госпіталізували двох працівників АЗС. Попередньо, у них неважкі ушкодження. Також постраждало подружжя, яке перебувало поруч із місцем удару. Їм надали допомогу без ушпиталення.
Ворог не припиняє спроб цілеспрямовано нищити АЗС на території області вже рік. росіяни системно б’ють по об’єктах паливної інфраструктури в регіоні, аби ускладнити логістику та забезпечення громад пальним. За червень – 13 атак по АЗС області.
Ситуація на контролі. Ми на зв’язку з керівництвом АЗС у регіоні та профільними службами. У разі ускладнення ситуації маємо напрацьовані рішення, необхідні для забезпечення потреб громад.
⚠️Водночас бачимо, що паливна інфраструктура залишається серед цілей ворога. Тому прошу всіх бути уважними: під час повітряної тривоги та загроз ударів не перебувайте поруч із АЗС, критичною чи промисловою інфраструктурою. Переходьте в укриття або інші безпечніші місця.
❗️Атаки російських БпЛА по території обласного центру не припинилися і ввечері
Завдяки нашим Силам ППО значну кількість безпілотників знищено на підльоті до громади.
Частину збиттів могли бачити мешканці. Одне з таких – на відео☝🏻
• Під час знищення одного з БпЛА постраждав 13-річний хлопчик. Йому надали необхідну медичну допомогу.
Життю підлітка нічого не загрожує.
• Також внаслідок падіння уламків є пошкодження у житловому секторі та на території промислового об’єкта: вибиті вікна, пошкоджені кілька автівок. Усі наслідки уточнюються.
Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Під час атак перебувайте в укриттях або інших безпечніших приміщеннях.