Каталог каналов Мои подборки Мои каналы Поиск постов Рекламные посты
Инструменты
Каталог TGAds Мониторинг Детальная статистика Анализ аудитории Бот аналитики
Полезная информация
Инструкция Telemetr Документация к API Чат Telemetr
Полезные сервисы

Не попадитесь на накрученные каналы! Узнайте, не накручивает ли канал просмотры или подписчиков Проверить канал на накрутку
Прикрепить Телеграм-аккаунт Прикрепить Телеграм-аккаунт

Телеграм канал «Сергій Пятницький | Нерухомість Одеси | ReDWall»

Сергій Пятницький | Нерухомість Одеси | ReDWall
534
2.3K
3
0
1.6K
Привіт, я — Сергій П'ятницький, засновник компанії ReDWall — https://redwall.com.ua Чесно пишу про нерухомість, інвестиції та забудовників. Розповідаю, як максимально вигідно та з мінимальним ризиком купити квартиру.
Зв’язатись зі мною: @futura_RS
Подписчики
Всего
2 350
Сегодня
-1
Просмотров на пост
Всего
837
ER
Общий
28.17%
Суточный
21.7%
Динамика публикаций
Telemetr - сервис глубокой аналитики
телеграм-каналов
Получите подробную информацию о каждом канале
Отберите самые эффективные каналы для
рекламных размещений, по приросту подписчиков,
ER, количеству просмотров на пост и другим метрикам
Анализируйте рекламные посты
и креативы
Узнайте какие посты лучше сработали,
а какие хуже, даже если их давно удалили
Оценивайте эффективность тематики и контента
Узнайте, какую тематику лучше не рекламировать
на канале, а какая зайдет на ура
Попробовать бесплатно
Показано 7 из 534 постов
Смотреть все посты
Пост от 13.05.2026 18:03
550
0
2
🤔Будівельний бум в Одесі? Чому забудовники активізувалися

В останньому дайджесті розповідав про плани щодо нових стартів в Одесі:

Йдеться про нові черги Акварель-7 та Акварель-10, останній будинок ЖК Прохоровський квартал, новий проєкт Золотої Ери на Котовського, а також проєкти на Слободці – нову чергу City Park від Kona і старт продажів ще одного будинку Odesa City від Платинумбуд

Які причини цього "сплеску"? Бо такої активності ми не бачили вже кілька років.

1. Дефіцит пропозиції. На ринку все ж є попит на новобудови, хоч і менший, ніж був раніше. При цьому вже давно відчувається брак пропозиції в новобудовах.

У тих об'єктах, що будувалися раніше, забудовники все, або майже все розпродали. А якщо продавати вже нема чого, а попит є – треба виводити на ринок нову пропозицію. Забудовники просто реагують на попит.

2. Успішні кейси інших стартів. Останні старти продажів (наприклад, від Kadorr та Гефест) показали високу активність покупців. Тобто достатня кількість людей готові купувати навіть на початкових етапах – це стало сигналом для інших забудовників.

Важливий нюанс: Це не зовсім «нові» проєкти. Більшість стартів – це нові черги об’єктів, які почали будуватись ще до 2022 року. Тобто це реалізація та продовження раніше запущенних проєктів.

👉Останні пости, якщо пропустили:
• Дайджест
• Пропозиції та ціни в ЖК Прохоровському квартал

@FridaySerhii
👍 10
2
Пост от 07.05.2026 14:57
951
0
8
⚡️Незабаром старт продажів останнього будинку ЖК Прохоровський квартал (і не тільки)

В цьому місяці нас чекає кілька стартів в Одесі, але сьогодні про Стікон. Забудовник анонсував, що незабаром відбудеться старт продажів останнього – шостого – будинку всього житлового комплекса Прохоровський квартал.

👇Скільки зараз коштують квартири в різних будинках Прохоровського на прикладах:

нагадую, що в новобудовах чим ближче до здачі будинку, тим менше вибір квартир, вища ціна за м2 та менша тривалість розстрочки – це наглядно видно по різним секціям ЖК Прохоровский квартал.

Наприклад, в 1 та 2 будинку вже взагалі не залишилось квартир від забудовника, в 3 будинку немає 1- та 2-кімнатних квартир, тільки 3-кімнатні. В 4 будинку (найближчому до здачі) розстрочка всього на 8 місяців, в 5 – на 2 роки (на старті продажів була 3 роки).

🟢 3 будинок (зданий)
3-кімнатна 88 м2
Вартість - 90200$

🏗 4 будинок (заплановані терміни здачі – 3 квартал 2026, найближчий до здачі). Вже готовий каркас, відбувається кладка зовнішніх та внутрішніх стін, кровлі, ведуться фасадні роботи.

1-кімнатна 44,8 м2
Вартість - 47488 $ (1060$/м2)

Якщо в розстрочку:
Перший внесок 30% - 14246$
Щомісячний - 4155$ (на 8 місяців – максимальний термін для цього будинку)

🏗 5 будинок (останній старт продажів, заплановані терміни здачі – 3 квартал 2027 року). Готовий фундамент, розпочато будівництво каркасу.

❕Розстрочку можна взяти на 2 роки без здорожчання – пропозиція діє до 31 травня.

1-кімнатна 44,8 м2
Вартість - 43456$ (970$)

Якщо в розстрочку:
Перший внесок 30% - 13037$
Щомісячний - 1267$ (24 міс)

🏗 6 будинок – очікуємо старт продажів

Детальніше про ЖК Прохоровський квартал, його плюси та мінуси – в цьому пості.

⚡️ Дайджест | Залишити заявку

@FridaySerhii
👍 6
2
🔥 1
Пост от 05.05.2026 17:39
744
0
1
📌Що відбувається на ринку нерухомості Одеси – нові ЖК, старти продажів та інвестиції | квітень 2026

◾️У яких забудовників Одеси можна купити квартиру вже з ремонтом або дозамовити ремонт після покупки – зробили добірку проєктів та цін на ремонт від забудовників.

◾️ Стікон запускає новий проєкт – ЖК Real Park Nova. Розібрали деталі проєкту, можливі покращення у порівнянні з попередніми чергами, плюси-мінуси та ціни.

◾️ Трохи новин з ринку новобудов:
– ЖК Атмосфера наближається до завершення проєкту
– в ЖК Еллада-3 вже почали видавати ключі інвесторам.

👉Також вже відомо про нові старти продажів в Одесі – детальніше розкажемо пізніше. Йдеться про нові черги Акварель-7 та Акварель-10, останній будинок ЖК Прохоровський квартал, а також новий проєкт Золотої Ери на Котовського, і проєкти на Слободці – будівництво нової черги проєкту City Park від Kona та старт продажів ще одного будинку Odesa city від Платинумбуд