Зруйновано шляхопровід на трасі М-17 (Херсон-Джанкой-Керч) поблизу села Роздольне (Феодосійський район).
Прольоти мосту впали на залізничну гілку Джанкой-Керч, а там за деревами проходить висохлий Північнокримський канал, де дронами також зруйнували залізничний міст.
Якщо автомобільний шляхопровід можна обʼїхати через навколишні села, то залізничний рух від мосту через Керченську протоку до вузлової станції Джанкой повністю перекрито.
Причина паніки в білгородських пабліках розкрита — наші підрозділи виявили та знищили склад, який ворог використовував для накопичування та зберігання ПММ, а також прихованої заправки своїх автомобілів. Бо цілих нафтобаз вже не залишилось. А на АЗС цивільні можуть побити, коли побачать, як хтось заливає повний бак.
Куди ж тепер їздити заправлятись? Цікаве питання, особливо з урахуванням повного вогневого контролю доріг в прикордонній частині Білгородщини