Командування ворога давно звикло керувати війною з комфортом. Цього разу пункт управління 136-ї омсбр окупантів розмістили у приватній садибі в н. п. Красне на території рф.
Але війна не закінчується там, де цього хочеться росіянам.
Їх комфортну службу перервав влучний удар HIMARS одного з підпорядкованих підрозділів 16 армійського корпусу. Роботу ворожого штабу було припинено, а разом із нею — ілюзію, що на території рф можна почуватися недосяжними.
❗️Вночі ворог завдав удару балістикою по Києву та Харкову
▫️В Дарницькому районі Києва на кількох локаціях стались пожежі внаслідок атаки. Зокрема, горіння почалось поблизу житлового будинку, на території СТО та в нежитловій будівлі. Постраждали дві людини.
▫️Також було влучання в Основʼянському районі Харкова. Інформація про постраждалих не надходила.
Зруйновано шляхопровід на трасі М-17 (Херсон-Джанкой-Керч) поблизу села Роздольне (Феодосійський район).
Прольоти мосту впали на залізничну гілку Джанкой-Керч, а там за деревами проходить висохлий Північнокримський канал, де дронами також зруйнували залізничний міст.
Якщо автомобільний шляхопровід можна обʼїхати через навколишні села, то залізничний рух від мосту через Керченську протоку до вузлової станції Джанкой повністю перекрито.