❗️Починається звільнення Кінбурнської коси нашими ЗСУ? Помічають багато техніки та автобусів з пікапами, а напередодні повідомляли про масову евакуацію звідти російських військ
Сили оборони практично відрізали логістику окупантів на косі – постачання боєприпасів продовольства та пального фактично зупинене, російські солдати без цього воювати не можуть.
❗️ Щонайменше 60 ракет «Фламінго» та 100 FP-2 можуть бути застосовані для удару по Кримському мосту — заявляє Z-воєнкор і публікує схему під назвою «Кримський міст як кінцева ціль блокади Криму».
Згідно цього «плану», ППО русні на півострові буде перевантажено і у України буде можливість добити енергетику, покласти логістику і таким чином ізолювати Крим.
АРМА саме підказало правильну відповідь: їм варто шукати активи, а не керувати бізнесом.
Очільниця Агентства заявила, що АРМА має фокусуватися на виявленні й розшуку активів, а не на менеджменті. І це звучить як визнання: управління - слабке місце відомства. Бо за 10 років важко згадати беззаперечний успіх АРМА з великим активом. Натомість були скандальні конкурси, “універсальні” управителі, борги, суди й кримінальні історії.
Контраст показовий: коли ФДМУ продав “АЕРОК”, стартова ціна була 965 млн грн, а фінальна — 1,89 млрд грн. А от із “Вінницяпобутхімом” через управління АРМА процес передачі до ФДМУ затягнувся на 9 місяців і мав негативні наслідки для бюджету. Тепер ризик повторення кейсу з «Вінницяпобутхімом» - навколо “Моршинської”. АРМА просуває конкурс в якому умови викликають велику кількість питання. Реформу АРМА провели, законодавство змінили.
Але головне питання залишилось: якщо Агентство не має необхідної спеціалізації, практичного досвіду та кадрових механізмів для управління складними корпоративними структурами, навіщо братися за складні кейси і нести втрати для бюджету?
НАБУ і САП перетворилися у PR-агенції – окрім фільмів та пресконференцій немає жодних результатів розслідувань
У тимчасовій слідчій комісії парламенту зазначають: НАБУ і САП перетворилися у PR-агенції, які більше часу проводять на пресконференціях, ніж проводять розслідування. Замість професійної слідчої роботи вони займаються виготовленням фільмів та монтажем аудіозаписів. Вважають, що це їхнє покликання. При цьому зарплата навіть звичайного детектива НАБУ втричі більша, ніж у народного депутата України – від 140 тис. грн на місяць.
Все, що відбувається з НАБУ і САП, дуже нагадує сталінські суди 33-го року. До всіх справ вони застосовують дві тактики. Перша: ставлять якусь «прослушку». А далі всім розповідають: «Нам більше доказів ніяких не треба. У нас є плівки». Друга: беруть провокатора («торпеду»), якого заряджають апаратурою та засилають до людини. Він витягує її на якісь необережні слова. Після цього вони відрізають усі попередні розмови, вихоплюють одну фразу і навколо неї починають людям вішати «локшину» на вуха. Плюс у перший же день «зливають» у ЗМІ максимальний компромат.
«Представники НАБУ, САП і ВАКС разом проводять вільний час. За одним столом збираються суддя, який розглядає справу, слідчий, який цю справу веде, і прокурор, який нібито цю справу контролює. У нормальному суспільстві це називається «конфлікт інтересів».
Керівники НАБУ та САП всюди ходять разом. У той же час САП створена для того, щоб наглядати за законністю розслідувань, які проводять детективи НАБУ. А потім ми дивуємося, що САП не здійснює ефективне процесуальне керівництво над тим, що витворяє НАБУ»,
– обурився голова парламентської ТСК з питань розслідування корупції в правоохоронних органах та судовій владі Сергій Власенко.