Чому киянам важливо передавати показання електролічильника щомісяця?
Бо інакше нарахування за електроенергію будуть по середньому, а не за фактом. А це часто означає більшу суму в рахунку.
Навіть якщо в квартирі ніхто не проживає, варто передавати щоразу останні зафіксовані показання – щоб уникнути зайвих нарахувань та боргу.
У цьому місяці передати показання потрібно у період з 29 червня по 3 липня.
Одна дія – жодних “сюрпризів” у рахунку.
Як можна швидко передати показання з YASNO?
1. В особистому кабінеті: bit.ly/my_OK
2. У мобільному застосунку: bit.ly/yasno_mob
3. Через форму без реєстрації: bit.ly/data-send
4. У чатботах у Viber або Telegram (YASNO-online)