Тимчасова влада Одеси зганьбила місто на всю Україну: провалено організацію НМТ.
Днями тисячі одеських школярів складали найголовніший іспит. Через абсолютну бездіяльність чиновників діти просиділи в укриттях до десятої години вечора. Без їжі та навіть без води. Батьки були змушені через паркан передавати пляшки викладачам у підвали. І це при тому, що наша команда свого часу залишила місту 90 готових шкільних укриттів, де можна було заздалегідь усе організувати.
Чому так сталося? Відповідь проста: у тих підвалах не було дітей чиновників з тимчасового керівництва міста та ОВА. Тандем Кіпера та Коваля повністю провалив підготовку до тестування. Замість вибачень та виправлення помилок — вони продовжують покривати свою некомпетентність.
Коли я прийшов у політику в 2004 році, я принципово обрав комісію з питань освіти та роботи з дітьми, а не «грошові» земельну чи бюджетну. І перше, що ми тоді зробили — зняли некомпетентного керівника освіти.
Сьогодні я звертаюся до профільної депутатської комісії міськради з вимогою зробити те саме: негайно розібратися в ситуації, відсторонити та звільнити керівників, які знущалися з дітей.
Діти — це єдине, заради чого ми повинні працювати.
Одеса все бачить.
9 червня відбулося чергове судове засідання. Воно тривало менше 20 хвилин, оскільки СБУ знову не надала суду жодних належним чином завірених документів. Судді були вкрай обурені ігноруванням вимог суду, які були озвучені ще на минулому засіданні.
Службі надано останній термін - до 9 липня вони мають надати докази та пояснення.
Наступне засідання, де мають бути озвучені позиції сторін, призначено на 28 липня.
Ситуація показова: через місяці судових розглядів орган, що ініціював процес позбавлення громадянства, не може надати жодного доказу.
🗣 Труханов після суду звинуватив СБУ у відсутності доказів щодо його російського громадянства.
У коментарі hromadske колишній міський голова Одеси назвав указ щодо позбавлення його громадянства «провокацією», адже його, мовляв, «перевіряли майже 11 років і нічого не знаходили, а тут за три дні позбавили громадянства»
Для всіх людей в Україні, всіх, хто більш-менш розбирається в цій справі, для всіх студентів першого курсу зрозуміло, що це "фальшивка". Майже вся країна розуміє, що це все фейк, фальсифікація і правопорушення. То чому сьогодні ми маємо відволікати суд та людей?
Одеса ризикує провалити підготовку до зими.
Лише пів року тому ми передали новій владі КП «Теплопостачання міста Одеси» з ідеальним балансом: без боргів за газ, без боргів за електроенергію, без заборгованості по зарплатах. Підприємство мало всі можливості для спокійної підготовки до холодів.
Що відбувається зараз?
Підприємство стрімко втрачає фінансову стійкість. З'являються ризики невиплати заробітної плати працівникам теплового господарства. А темпи підготовки до зими не відповідають навіть тим, з якими ми працювали у найважчому 2022 році.
Встановлення когенераційних установок і ремонти тягнуть до останнього, хоча зима починається не в листопаді — вона починається вже зараз. Якщо сьогодні не провести аудит і не ухвалити жорсткі управлінські рішення, восени часу на виправлення помилок не буде. А платити за цю кризу будуть одесити.
Тепло в оселях містян — це не політика, це відповідальність.
Я вимагаю від в.о. міського голови негайно зібрати нараду з депутатами, профільними комісіями та відповідальними чиновниками. Громада має знати реальний стан справ. Місто, яке пройшло чотири воєнні зими, не має права провалити п'яту через управлінську безвідповідальність.
Сьогодні день створення спецпідрозділу ГУР МО України «Артан».
Я чудово пам'ятаю, як усе починалося. Радий нашому знайомству і тому, що маю честь бути поруч та допомагати вам від самого першого дня. Ви — справді міцні хлопці. Підрозділ, який іде туди, де найважче, і виконує завдання, про які колись зніматимуть фільми. Окремі привітання людині, яка створювала спецпідрозділ, справжньому герою та моєму другові, командиру Артану - Віктору Торкотюку. Вітя, вітаю тебе!
Для мене це ще й дуже особиста історія. Сьогодні Українська національна федерація таїландського боксу, яку я створював понад 30 років тому, стала справжньою кузнею кадрів для українського війська, і для «Артану» зокрема. У ваших лавах служать наші вихованці — Олег Приймачов, Василь Сорокін та багато інших гідних хлопців. Ми готували чемпіонів у спорті, а виховали справжніх воїнів із залізним характером. Пишаюся кожним.
Наші герої, бажаю вам військової вдачі, міцного тилу та виключно перемог. Бережіть себе. І просто знайте: незважаючи на жодні посади чи статуси, я завжди поруч.
Влаштували для малечі та їхніх батьків велике родинне свято на свіжому повітрі. Було все, що створює справжню атмосферу дитинства: ігри, цікаві квести, море морозива і солодкої вати, а головне - щирі емоції.
Сьогодні вкрай важливо дарувати дітям такі моменти безтурботності. Їхні радість і спокій - це те, заради чого варто працювати і докладати зусиль щодня.
Дякую за організацію заходу ГО «Безбарʼєрні» і депутатам. Дякую всім, хто завітав і провів цей день разом із нами.