Сьогодні Україна відзначає День батька. Свято, яке має для мене дуже особистий і глибокий зміст.
Так склалося життя, що з восьми років я ріс без батька. Надто рано дізнався, що таке відсутність твердої чоловічої опори та поради. Але саме цей досвід навчив мене головного: батьківство - це не просто статус, це насамперед велика відповідальність.
Найбільшим подарунком долі для мене стали мої дві доньки. Бути їхнім батьком - моя найголовніша життєва місія. Це абсолютне щастя - бути для них надійним захистом, підтримкою і щодня розуміти, що вони завжди можуть на мене покластися.
Але з роками моє розуміння батьківського обов'язку вийшло далеко за межі власної родини. Я завжди ставився і буду ставитися по-батьківськи до нашої Одеси. Бо коли ти щиро любиш місто і береш за нього відповідальність, ти починаєш дбати про нього так само: захищати в найважчі часи, оберігати його спадщину, дбати про безпеку мешканців і боротися за його майбутнє.
Сьогодні я хочу привітати всіх батьків. Особлива шана та безмежна вдячність тим чоловікам, які зараз на фронті зі зброєю в руках виборюють право своїх дітей жити у вільній країні. Ви - справжній приклад мужності для наступних поколінь.
З Днем батька! Нехай ваші діти завжди пишаються вами, а ви - маєте змогу бачити їх щасливими та у безпеці.
Воронцовський провулок — один із головних туристичних маршрутів нашого міста. У 2019 році ми завершили його комплексний капітальний ремонт.
Тоді я чітко окреслив нашу задачу: повернути провулку його первісний автентичний вигляд, відмовившись від звичайної «косметики» на користь фундаментального підходу.
Що нам вдалося зробити:
Повністю замінили всі зношені підземні комунікації — водопровід, газ, тепломережі. Проклали кабельну каналізацію та сховали під землю всі дроти, щоб звільнити історичні фасади.
Тимчасова влада Одеси зганьбила місто на всю Україну: провалено організацію НМТ.
Днями тисячі одеських школярів складали найголовніший іспит. Через абсолютну бездіяльність чиновників діти просиділи в укриттях до десятої години вечора. Без їжі та навіть без води. Батьки були змушені через паркан передавати пляшки викладачам у підвали. І це при тому, що наша команда свого часу залишила місту 90 готових шкільних укриттів, де можна було заздалегідь усе організувати.
Чому так сталося? Відповідь проста: у тих підвалах не було дітей чиновників з тимчасового керівництва міста та ОВА. Тандем Кіпера та Коваля повністю провалив підготовку до тестування. Замість вибачень та виправлення помилок — вони продовжують покривати свою некомпетентність.
Коли я прийшов у політику в 2004 році, я принципово обрав комісію з питань освіти та роботи з дітьми, а не «грошові» земельну чи бюджетну. І перше, що ми тоді зробили — зняли некомпетентного керівника освіти.
Сьогодні я звертаюся до профільної депутатської комісії міськради з вимогою зробити те саме: негайно розібратися в ситуації, відсторонити та звільнити керівників, які знущалися з дітей.
Діти — це єдине, заради чого ми повинні працювати.
Одеса все бачить.
9 червня відбулося чергове судове засідання. Воно тривало менше 20 хвилин, оскільки СБУ знову не надала суду жодних належним чином завірених документів. Судді були вкрай обурені ігноруванням вимог суду, які були озвучені ще на минулому засіданні.
Службі надано останній термін - до 9 липня вони мають надати докази та пояснення.
Наступне засідання, де мають бути озвучені позиції сторін, призначено на 28 липня.
Ситуація показова: через місяці судових розглядів орган, що ініціював процес позбавлення громадянства, не може надати жодного доказу.
🗣 Труханов після суду звинуватив СБУ у відсутності доказів щодо його російського громадянства.
У коментарі hromadske колишній міський голова Одеси назвав указ щодо позбавлення його громадянства «провокацією», адже його, мовляв, «перевіряли майже 11 років і нічого не знаходили, а тут за три дні позбавили громадянства»
Для всіх людей в Україні, всіх, хто більш-менш розбирається в цій справі, для всіх студентів першого курсу зрозуміло, що це "фальшивка". Майже вся країна розуміє, що це все фейк, фальсифікація і правопорушення. То чому сьогодні ми маємо відволікати суд та людей?
Одеса ризикує провалити підготовку до зими.
Лише пів року тому ми передали новій владі КП «Теплопостачання міста Одеси» з ідеальним балансом: без боргів за газ, без боргів за електроенергію, без заборгованості по зарплатах. Підприємство мало всі можливості для спокійної підготовки до холодів.
Що відбувається зараз?
Підприємство стрімко втрачає фінансову стійкість. З'являються ризики невиплати заробітної плати працівникам теплового господарства. А темпи підготовки до зими не відповідають навіть тим, з якими ми працювали у найважчому 2022 році.
Встановлення когенераційних установок і ремонти тягнуть до останнього, хоча зима починається не в листопаді — вона починається вже зараз. Якщо сьогодні не провести аудит і не ухвалити жорсткі управлінські рішення, восени часу на виправлення помилок не буде. А платити за цю кризу будуть одесити.
Тепло в оселях містян — це не політика, це відповідальність.
Я вимагаю від в.о. міського голови негайно зібрати нараду з депутатами, профільними комісіями та відповідальними чиновниками. Громада має знати реальний стан справ. Місто, яке пройшло чотири воєнні зими, не має права провалити п'яту через управлінську безвідповідальність.