Volaj презентували сингл «Білий Поні» — карикатуру на «дефтонщину» та тренди 00-х
🏳️🌈 Український гурт Volaj представив новий сингл «Білий Поні» та виднограй до нього. Це вже другий трек із майбутнього мініальбому «Кімната без дверей», реліз якого запланований на це літо. Свіжа робота помітно відрізняється від попереднього матеріалу команди: гурт свідомо відходить від звичного маткорового звучання в бік більш меланхолійної, романтичної та тягучої атмосфери.
Назва синглу прямо відсилає до культової спадщини жанру, проте за красивою обгорткою ховається іронічний маніфест. Концептуально пісня занурює слухача у психологічні та романтичні лабіринти, балансуючи на межі реальності та ілюзії.
ℹ️ «Це карикатура на “дефтонщину” та наслідування трендів 90-х і 00-х. Ми любимо й виросли на ню-метал сцені, особливо на творчості Deftones. Але, відверто кажучи, нас заїбало тупе наслідування трендів без заглиблення в контекст. Усі збіги та відсилки тут абсолютно не випадкові», — відверто зазначає гітарист і лідер гурту Ярослав Небожак.
а зараз слухаємо металкор від металкор гурту, назви якого не існує, трек... металкор 😂
інструкція: жанр #металкор є омажем на музику середини нульових, коли розпочалась так звана друга хвиля металкору, а на фото просто дуже серйозні чоловіки грають цей металкор 🌚
Рівненська гранж-четвірка DRUG презентувала сингл та кліп «Love You Too»
🆕
Альтернативний панк-рок-гранж гурт DRUG, очолюваний барабанщиком O.Torvald Дмитром «Драмом» Карасюком, випустив новий сингл «Love You Too». Це чесна історія про шістнадцять років стосунків — про любов без зайвого цукру та банальних фраз із листівок. Одночасно з релізом треку команда представила атмосферне відео, зняте одним кадром командою Yuzhane Production.
ℹ️Поштовхом для написання пісні стала особиста символічна дата — шістнадцять років спільного життя Дмитра та його дружини Анни. З одного боку, це солідний досвід зрілих людей, а з іншого — цифровий натяк на підлітковий вік (16 років), коли закохуєшся настільки сильно, що це межує із хворобливістю.
У «Love You Too» музиканти майстерно переплели дорослу, виважену любов із підлітковим запалом. Головний меседж треку закладений у фразі з приспіву: «Ми всіх ще тут переживемо вдвох». Це маніфест тривалості стосунків та продовження життя, що народжується з глибоких почуттів.
«Я давно хотів написати пісню про любов, але без цукру і фраз із листівок. Тригером стала символічна дата — і “Love You Too” почала писати себе сама. Зараз, коли інститут сім'ї втрачає цінність, а стосунки перетворюються на формальність без продовження, ми вперто гнемо свою лінію. Лагідно кажучи, нам насрати на сучасні тенденції, бо любов вічна, якщо зрощувати її одне в одному», —
ділиться лідер проєкту Дмитро «Драм» Карасюк.
Рівненська «ліверпульська четвірка» (як іронічно називають себе самі музиканти) спочатку створювалася як one-man band. Дмитро Карасюк самостійно писав увесь матеріал та записував усі інструменти на львівській студії Jenny Records.
Проте під час зйомок дебютного відео до процесу долучилися друзі-музиканти, завдяки чому сольна ініціатива трансформувалася в повноцінний потужний рок-колектив. Наразі до складу гурту також входять: Алекс Матвєєв (бас-гітара), Дмитро Філіпчук (гітара) та Антон М'ясніков (барабани).
У вас часто буває так, що ви слухаєте якийсь альбом, але... просто нічого не відчуваєте? Грає собі непогана музика, та й усе. У мене подібне сталося з новою платівкою харківських хардкорщиків Knifeman. Причому цей гурт я знаю доволі давно, ще з часів їхньої російськомовності, а їхній реліз «ÖZMEIN» свого часу взагалі був серед того мізерного переліку локальних російськомовних альбомів, які я міг слухати. Та й більшість трушних шанувальників хардкору при згадці цієї команди одразу згадають «ÖZMEIN».
🆕 Однак у їхньому новому альбомі, що вийшов навесні, усе настільки філігранно відточено, що й причепитися немає до чого. Тут несеться шалена, гримуча суміш приблекованого хардкору, краст та метал-панку. Якщо поміркувати, все це звучить максимально цілісно. У межах жанру — зроблено дуже фірмово. Концентрація люті й ненависті, якою пронизана платівка, настільки наочна, що за самими лише назвами треків неважко здогадатися: Knifeman прийшли вам не казочки розповідати😂
Тематика альбому прозора й зрозуміла як світ: усе, що стосується глобальної несправедливості, емоційно вихлюпнута в текстах треків «Побажай мені померти», «Той, хто розірве тебе на шматки» та «Помре ще більше людей». Обожнюю такі назви, що нагадують мені титри старих кримінальних фільмів категорії B, знятих за копійчаний бюджет. Але які ж вони кайфові!
Наприклад, якщо вчитатися в текст «Помре ще більше людей», вона має негативно-тривожний настрій передчуття війни або апокаліпсису, що насувається. А оскільки частина матеріалу писалася ще до повномасштабного вторгнення, у декотрих піснях виразно проскакує це пророче відчуття тривоги.
Композиція «Що залишиться мені» містить цікавий підтекст, де результат омріяної перемоги не приносить ліричному герою бажаної радості, змушуючи роздумувати: чи не стане він сам таким же драконом, коли переміг попереднього? Трек «Добре бути мразотою» — це такий собі Sick Solution для агресивних інтелектуалів🌚 А «Не скінчаться жахи», зрозуміло, написана вже під час великої війни, але якщо трохи змінити її фокус, її актуальність не втрачається й досі.
✅ І це все, звісно, прекрасно. Альбом сповнений сенсів та образи на світ, у якому повно свавілля й неправди. Але весь цей час я ставив собі одне питання: що саме я відчув під час прослуховування? Фактично — нічого. Це просто хороший, якісний метал-хардкор. Я навіть не впевнений, чи зачепила мене бодай якась пісня настільки, щоб виникло бажання до неї повертатися…
25-28 червня, відбудеться вже третій камерний фестиваль локального мистецтва «Культ Києва»! Цьогорічна тема маніфест — розмови про мистецтво, яке стає заявою та позицією.
фестиваль традиційно завершиться камерним акустичним концертом просто неба о 18:00 за участі київських музикантів Blooms Corda та Lady Aphina.
тож, якщо мешкаєте в Києві сходіть на цей івент, кажуть, там готують чимало цікавих речей😉
Довгоочікуване повернення éllia, двадцятихвилинний джаз-нойз-рок для особливо терплячих поціновувачів медитації, атмосферний ретроспективний вайб від Dice & The Acid Warrior Lord та лютий танцювальний хедбенгер від BLIND8, який викликав масовий збій на Spotify!
Усі найгарячіші новинки за 2 тижні вже зібрані в одному місці. Закликаю вас оцінити свіжий трек Turn It Up! від цих хлопців в оновленому плейлисті «Музичний Радар» і дати їм трошки надії:
🎧 Spotify 🎵| YT Music 🎹| Deezer 🎹|
Іще: цікавий факт: якщо витратити 1 год. 53 хв, то можна послухати усі 26 новинок з цього плейлиста й зрозуміти, що не все так погано😉
а я погнав дивитися перший епізод третього сезону серіалу Дім Дракона на HBO Max
🟠
Вітчизняний гурт Ortum випустив свій новий сингл «Труна» (і, ні, ніякого відношення до Андертейкера це немає🌚), який став логічним продовженням їхньої попередньої роботи «Отрута». Свіжий трек демонструє впевнений крок уперед для колективу: порівняно зі своїм попередником, цей сингл звучить помітно краще — як у плані музичного наповнення, так і за рівнем чистої, первісної агресії. Музикантам вдалося ідеально передати саму суть та емоційний розпач пісні.
🎼 Стилістично «Труна» — це хороше поєднання технічного дез-металу із масштабними симфонічними аранжуваннями та низькими, руйнівними брейкдаунами. Якщо ви цінуєте щільні бластбіти, хитромудрі рифи та екстремально низький гроул — цей реліз точно для вас 😉
Цікаво, що початково пісня була натхненна східними мотивами та творчістю таких гігантів жанру, як Lorna Shore та Fleshgod Apocalypse, проте в процесі студійної роботи матеріал отримав свій власний, унікальний характер.
Текстово сингл продовжує сюжетну лінію «Отрути». Після скоєного ліричний герой опиняється в полоні ментальних тортур. Він буквально «закопує» себе в землю, опиняючись у символічній труні власної провини. Образ труни тут уособлює повну безвихідь та наслідки жахливих вчинків, від яких неможливо втекти, а крики з безодні є відлунням його власних думок.
Гурт послідовно дотримується концепції художнього трилеру про психопата. При цьому вони не перевантажують історію зайвими персонажами, паралельними ідеями чи хаотичними подіями. Завдяки такій чіткій фокусованості, історію у треку можна сміливо співставити із треш-муві «другого сорту». Тут є свій специфічний, густий вайб, де атмосфера стає дедалі гнітючішою, підкреслюючи моральне розкладання та психологічний колапс героя.