Дубенські патрульні склали адмінматеріали на водія, який перевищив швидкість та був позбавлений права керування
Учора, близько 18-ї години, на автодорозі М-06 Київ — Чоп, у населеному пункті Крупець, дубенські патрульні зупинили автомобіль Lexus, водій якого перевищив дозволену швидкість руху: рухався зі швидкістю 90 км/год. Правопорушення інспектори зафіксували за допомогою приладу TruCam.
Під час перевірки документів поліцейські встановили, що 48-річний керманич керував автомобілем, будучи позбавленим права керування, а також не мав посвідчення водія відповідної категорії.
На громадянина патрульні склали адміністративні матеріали за:
▪️ч. 1 ст. 122 (За перевищення встановлених обмежень швидкості руху) КУпАП;
▪️ч. 5 ст. 126 (Повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права) КУпАП.
Оскільки водій був позбавлений права керування та не виконував рішення суду, інспектори викликали на місце події слідчо-оперативну групу для з’ясування всіх обставин.
❗️Нагадуємо: керування транспортним засобом особою, яка не має або позбавлена права керування, є грубим порушенням законодавства та створює небезпеку для всіх учасників дорожнього руху. Неухильно дотримуйтеся вимог ПДР та виконуйте рішення суду. Безпека на дорозі починається з відповідальності кожного.
Залишив місце ДТП, але уникнути відповідальності не вдалося
Учора, близько 16-ї години, патрульні отримали повідомлення про ДТП без травмованих, що сталася у Рівному на вулиці Саймона Сміта.
На місці події інспектори встановили, що 41-річний водій автомобіля Mercedes, рухаючись заднім ходом, не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою та здійснив наїзд на припаркований транспортний засіб Toyota.
Після скоєння дорожньо-транспортної пригоди керманич авто Mercedes залишив місце події.
Патрульні оперативно розшукали водія та склали на нього відповідні адміністративні матеріали за скоєння ДТП і залишення місця події.
☝️ Нагадуємо: у разі причетності до дорожньо-транспортної пригоди водій зобов’язаний негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці події. Залишення місця ДТП є порушенням закону та тягне за собою відповідальність. Бережіть себе та будьте відповідальними учасниками дорожнього руху.
Патрульні продовжують виявляти водіїв у стані алкогольного сп'яніння
Учора, близько 22-ї години, сарненські патрульні в селищі Рокитне зупинили скутер Honda, водій якого рухався без мотошолому та без номерного знака.
Під час спілкування із 69-річним керманичем інспектори помітили у нього ознаки алкогольного сп'яніння та запропонували пройти огляд на місці зупинки, на що чоловік погодився. Результат огляду позитивний — 0,50 проміле.
🔹 Ще одна подія трапилася в Рівному на вулиці Соборній. Учора, близько 23-ї години, патрульні зупинили електричний транспортний засіб Engwe.
При спілкуванні із 62-річним водієм поліцейські виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Інспектори запропонували пройти огляд на визначення стану сп'яніння за допомогою алкотестера. Результат — 1,36 проміле.
На порушників патрульні склали всі необхідні адміністративні матеріали.
❗️Обирайте безпеку та відповідальність — керуйте транспортними засобами лише у тверезому стані.
Починаються по-справжньому літні дні — у багатьох регіонах температура повітря перевищує +30°C
Нагадуємо, що спека може становити ризик для здоров’я, особливо під час перебування надворі.
‼️ Не залишайте дітей і тварин в авто — навіть на короткий час. Салон швидко нагрівається до небезпечних температур. Якщо бачите дитину або тварину в зачиненому авто — негайно викликайте власника або телефонуйте 112/102.
Бережіть себе та своїх близьких у спеку.
☀️ Як убезпечитися від впливу високих температур читайте на наших слайдах👉🏻
Патрульні зупинили водія, який порушив швидкісний режим та перебував у стані спʼяніння
Сьогодні, близько 6-ї години ранку, на автодорозі Н-25 Городище — Рівне — Старокостянтинів, поблизу Здолбунова, патрульні зупинили авто ЗАЗ, водій якого перевищив дозволену швидкість руху: рухався зі швидкістю 98 км/год. Правопорушення інспектори зафіксували за допомогою приладу TruCam.
Під час спілкування з 22-річним керманичем патрульні помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на місці зупинки та у медзакладі, на що чоловік відмовився.
Інспектори склали на порушника протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (За перевищення встановлених обмежень швидкості руху) КУпАП.
⚠️Транспортний засіб поліцейські евакуювали на арештмайданчик.
❗️Не сідайте за кермо після вживання алкоголю та дотримуйтеся швидкісного режиму — це допоможе зберегти життя і здоров’я всіх учасників дорожнього руху.
Патрульні продовжують виявляти водіїв у стані спʼяніння
📍Сьогодні, близько 2-ї години ночі, на автодорозі Н-22 Устилуг — Луцьк — Рівне, поблизу населеного пункту Клевань, інспектори зупинили електросамокат Kaabo Wolf, який рухався у дію комендантської години.
Під час спілкування з 22-річним водієм патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Поліцейські запропонували пройти огляд на визначення стану спʼяніння на місці зупинки, на що керманич погодився. Результат становить —1,66 проміле.
Також водій виявив бажання пройти огляд у медичному закладі. Результат огляду — 1,50 проміле.
📍Цього ж дня, близько 5-ї години ранку, на вулиці Вʼячеслава Чорновола у Рівному патрульні зупинили електроскутер Crosser за порушення правил дорожнього руху.
Під час спілкування з 32-річним водієм патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на визначення стану спʼяніння. Результат огляду на місці зупинки показав — 2,07 проміле.
✍️Патрульні склали на водіїв усі відповідні матеріали.
❗️ Обирайте безпеку та відповідальність — керуйте транспортними засобами лише у тверезому стані.