🕯️Помер екснардеп і багаторічний ректор ЗНУ Микола Фролов
У колі родини помер Микола Фролов — народний депутат України VIII скликання, багаторічний ректор Запорізького національного університету, доктор історичних наук, професор і заслужений працівник освіти України. Про його смерть повідомив син Олександр Фролов.
Микола Фролов народився 9 січня 1959 року в Запоріжжі. Свою професійну діяльність розпочав у сфері освіти — працював учителем, директором школи, очолював управління освіти Запоріжжя, був ректором Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, двічі обіймав посаду заступника голови Запорізької облдержадміністрації. Із 2012 року очолював Запорізький національний університет, а у 2014–2019 роках був народним депутатом України VIII скликання.
Фролов був доктором історичних наук, професором, автором наукових праць з історії України та політичної історії, а також нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня за внесок у розвиток освіти та держави.
Після слів незрівнянної Безуглої що "Конституція не Біблія" - захотілось всіх привітати з неотриманням "слугами" в 2019 конституційної більшості у ВР, через що вони постійно її порушували, за що рано чи пізно доведеться відповідати.
Інакше був би нам рух в НАТО з ЄС, децентралізація з балансом гілок влади, громадянські свободи та інші всякі непотрібні демократичні заморочки при живій вертикали ОП з ручним керуванням всім на світі.
Як бачите, меншість має неабияке значення, інакше чучхе то лише справа часу, тому меншість постійно під ударом, з чим вітаю в День Конституції всіх незламних крапельок в океані, яким не какая разніца.
.................
А щодо Біблії, то всі ми грішні, але так витирати ноги об заповідь "не обмани" як це "здєлалі вмєте" колективна Безугла, умів мало хто в історії людей.
В інтерв'ю Ющенка у Мосейчук найцікавішим було як Віктор Андрійович зумів стриматись і не кинути в малоросійську пропагандистку вуликом з шершнями після її пасажу про "не можна в один день змусити країну перейти з російської на українську".
Але це майже 2 мільйони гривень за кожну ремонтну майстерню. Майже два мільйони за кожен шиномонтажний комплекс. Майже півтора за акумуляторний комплекс.
І все це — життєво необхідно для наших вояків. Життєво необхідно, щоб підтримувати на ходу техніку, яка сама — на вагу золота.
🤝 Ми раді, що змогли вчергове допомогти Збройним силам. І ми вдячні всім, хто підтримує ЗСУ через «Справу громад» і довіряє нам свої гроші.
О, а тепер на Майдані щирі патріоти в балаклавах зігують в бік поляків на знак своєї потужної любові до неньки.
Зігувати десь в Костянтинівці або Куп'янську їм мабуть інвалідність заважає - і щось вони до болю нагадують тих позітівних "націоналістів", які скакали по капоту Верховного та закидували вулиці резиновими свинками (поки ворог готував прорив на Чонгарі та оточення Маріуполя).
Якісна картинка для росповсюдження по світу московською пропагандою створена, і чомусь жодних до них питань у свідків "кремлівських ІПСО".
Якась дивна синхронізація зусиль для відштовхування України від євроінтеграції, і роблять це не росіяни, а такі безмозглі українці - давайте, парні, зробіть себе ще раз.
Якщо вам не вистачає 120 мільярдів на виплати армії - заберіть ще 40 з оборони на е-бакінг, і частину з них пустіть на позітівних блогерів, щоб вони розповідали як нам "мало допомагає Захід".
Тепер Верещук дякує Порошенку за підтримку єдності в історії з загостренням відносин з Польщєю, і це дійсно приклад як державник може приймати непросте для себе рішення заради спільних інтересів (тим більше в ситуації, якої він би скоріше за все просто не допустив).
Тільки от.... а що з "превентивними санкціями" проти Порошенка, Ірина Андріївна?
І з позбавленням його державних нагород в Україні?
Як вони допомагають єдності?
Чи вона нам потрібніша назовні ніж всередині країни в умовах війни на виживання?
Тим більше коли за півтора роки жодних підстав для цієї ганьби так і не було надано, а судді ховаються від необхідності винесення очевидного рішення про їхню незаконність - про що мовчать і Верещук, і ображені поляками патріоти, і позитивні активісти, і найоб'єктивніший в світі "єдыный марафон".
Це українське лицемірство нічим не краще за дурнуватий польський ґонор, і має наслідки гірші за українсько-польську кризу.