⚡️Прихований будинок і люксові тачки за копійки: відкрито кримінальне провадження щодо депутата дніпровської райради Ігоря Літвінова за статтею про умисне внесення фейкових даних у декларації, — «Bihus.іnfo».
⭕️Стало відомо, що він не вніс у свою декларацію відомостей про оселю, в якій мешкає. А через 2 тижні після звернення журналістів таки задекларував його як «об’єкт незавершеного будівництва».
⭕️Крім цього, посадовець подавав дані про придбані автівки за дуже заниженою вартістю:
• Lexus LX570 (2016 року), куплений у грудні 2021-го — за 10 000 грн;
• авто дружини BMW X5 (2013 року), куплене у листопаді 2020-го — за 5000 грн.
⭕️У минулому Ігор Літвінов володів доменами сайтів «Дніпровська панорама» та «Дніпро Оперативний», а також був співвласником компаній «Айк’ю Діджитал Груп» і «Газета “Наше місто”» з однойменним сайтом. Роками в цих медіа за бюджетні кошти публікували позитивні матеріали про міську владу Дніпра. За версією слідства, частина сплачених грошей переводилася у готівку та розкрадалася. Але за це депутат поки що підозри не отримував.
Паркувальна система в Дніпрі продовжує розвиватися за рахунок міського бюджету.
КП «Транспортна інфраструктура» витрачає бюджетні кошти на встановлення обмежувальних стовпчиків уздовж вулиць, облаштування платних паркувальних майданчиків та монтаж дорожніх знаків. Окремо з бюджету фінансується обслуговування паркоматів і супутньої інфраструктури.
У результаті місто спочатку витрачає кошти платників податків на створення та утримання паркувальної системи, а потім додатково стягує плату з водіїв за користування нею.
Фактично розвиток платного паркування в Дніпрі відбувається не за рахунок приватних інвестицій, а за рахунок міського бюджету.
Посадовці міськради Дніпра вкрали близько 15 млн грн на схемах зі сміттєвим полігоном
Повідомлено про підозру шістьом учасникам організованої групи. Серед них — керівництво комунального підприємства (директор, заступник, головбух та інженер), а також директор і бухгалтер приватної фірми.
Ще у 2016 році комунальне підприємство міськради уклало договір із пов’язаною приватною компанією на обслуговування єдиного офіційного сміттєвого полігону міста (площею понад 130 га).
Фірма мала розрівнювати відходи, засипати їх ґрунтом та утримувати дороги. Проте значну частину цих робіт фактично виконувало саме комунальне підприємство.
Попри це, посадовці регулярно підписували фальшиві акти про «виконані роботи» та перераховували приватній компанії бюджетні гроші.
Лише за період з липня 2024 року по січень 2026 року з бюджету міста так вкрали близько 15 млн грн. Слідство триває.
❗️Те, що Україна готує для росіян у Криму — вони згадуватимуть із жахом: хто останній буде втікати — не заздрю, — радник міністра оборони Сергій Стерненко.