У Центральному командуванні ЗС США офіційно підтвердили нанесення ударів по Ірану.
У заяві йдеться про те, що удари були нанесені у відповідь на вчорашню атаку Ірану на комерційне судно, яке прямувало транзитом через Ормузьку протоку.
«Американська авіація вразила іранські місця зберігання ракет і безпілотників, а також прибережні радіолокаційні станції після того, як 25 червня Іран завдав удару по вантажному судну M/V Ever Lovely за допомогою безпілотника-камікадзе (одностороннього ударного БПЛА)», — йдеться в повідомленні.
Військові США також заявили, що «небезпечна поведінка Ірану підірвала свободу судноплавства в умовах, коли обсяги торгівлі через цей життєво важливий міжнародний коридор продовжують зростати».
«Сили CENTCOM продовжують забезпечувати координацію безпечного проходу та підтримку комерційних суден, що прямують транзитом через протоку. Військові США зберігають присутність і пильність, щоб гарантувати, що всі аспекти угоди з Іраном дотримуються, виконуються та діють у повній мірі», — додали у відомстві.
Якщо путін хоче битви, якщо Україна для нього недостатньо хороша, ми зробимо те, що завжди робили, – міністр закордонних справ Польщі.
Головні заяви Сікорського:
Ситуація на полі бою: Україна виграла битву за Чорне море. росія не має панування в повітрі – може запускати ракети та дрони, але не літати вільно. Україна отримала вогневий контроль над стратегічною автомагістраллю з Донбасу до Криму, також над Кримом, і здійснює успішні глибокі удари по російських НПЗ.
Фінанси: США фінансово не допомагають Україні – ми купуємо за європейські гроші американське обладнання для неї.
путін: Якби я був ним, то закінчив би цю війну. Але диктатори завжди хочуть угоди, коли вже занадто пізно.
НАТО: Поки Україна успішно чинить спротив, у росії немає сил для успішного нападу на НАТО. Але путін кілька днів тому сказав, що росія відповість, якщо на неї нападуть інші країни.
«Еб*ть бардак! Люди готовы на ножах просто биться. Ëбан*й в рот, правительство Российской Федерации... Зато по телику показывают, что у нас "ах*енно все"! Разве вот это ах*енно? За 30 литров бензина просто ты должен часами стоять в пробках. Это бред, с*ка! Куда нах*й все вот это движется? Ужас! Коллапс!».
❗️Наслідки удару дрона по АЗС у Шевченківському районі Харкова показало облуправління ДСНС
Рятувальники уточнили, що це був FPV-дрон, який влучив у будівлю магазину на території автозаправної станції. Вогонь охопив утеплювач будівлі на площі 10 квадратних метрів.
До ліквідації наслідків атаки залучалися два відділення пожежно-рятувальної служби та психологи ДСНС.
"Іран випустив як мінімум чотири безпілотники по суднах в Ормузькій протоці", - написав президент.
За словами президента США, один із дронів точно влучив у верхню палубу "великого та дорогого вантажного судна". Судно зазнало пошкоджень, але продовжило свій шлях.
Так. На Трампа поки нічого не кажемо поганого, не кажіть шо він лох, він поки за нас зараз