⚡️Завдав понад 650 000 грн збитків Дніпру посадовець міськради на закупівлях для ТРО, — прокуратура, ЗМІ.
⭕️Мова йде про завідувача сектору публічних закупівель Департаменту благоустрою та інфраструктури, ймовірно, Олексія Терещенка.
⭕️У 2023 році він організував закупівлю 755 бетонних блоків для потреб тероборони за цінами, завищеними на 30%.
⭕️Вдома в чиновника провели обшуки. Наразі вирішується питання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та накладення арешту на його майно.
💸 У Кривому Розі на ремонті шкільного волейбольного майданчика вкрали пів мільйона бюджетних гривень.
У 2025 році відділ освіти підписав контракт на 1,3 млн грн із підприємцем. Той просто «зі стелі» завищив вартість будматеріалів у кошторисі. Чиновниця підписала документи без перевірки й оплатила рахунки. Експертиза підтвердила: майже 500 тисяч гривень пішли комусь у кишеню.
Підозри отримали і підприємець, і посадовиця відділу освіти. Їм інкримінують заволодіння бюджетними коштами, службове підроблення та службову недбалість.
Посадовець Криворізької міськради привласнив 4 млн грн на ремонті понівечених будинків
Директору департаменту міськради повідомлено про підозру у зловживанні владою.
За даними слідства, з жовтня 2024 по травень 2025 року департамент уклав чотири договори на капітальний ремонт дахів багатоповерхівок, пошкоджених обстрілами рф. Посадовець безпідставно включив у вартість робіт податок на додану вартість (ПДВ), хоча за законом такі бюджетні роботи від ПДВ звільнені.
У результаті цієї схеми підряднику з бюджету незаконно перерахували понад 4 млн грн.
Місцева влада Дніпра і особисто Філатов грубо порушує права громадян, які захищає Конституція України. Задля отримання особистих даних громадян посадовці вдалися до антиконституційного способу: попасти на прийом до лікаря в муніціпальний заклад охорони здоров’я можна тільки через мобільний застосунок «єДніпро».
На цей спосіб міська рада позбавляє громадян права на безперешкодне медичне обслуговування. На обслуговування програмного забезпечення цих додатків витрачають десятки мільйонів бюджетних коштів.
Значна кількість пацієнтів похилого віку позбавлені можливості відвідувати потрібних лікарів.