🇺🇦 Понад тисячу родин отримали допомогу: у Центрі з розшуку безвісти зниклих відбулася чергова зустріч із рідними захисників
📍 Сьогодні, 26 червня, в Центрі з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, відбулася щоп’ятнична робоча зустріч із рідними захисників. Фахівці вкотре надали консультації матерям, дружинам та іншим членам родин безвісти зниклих військовослужбовців.
▪️З нагоди Дня Конституції України під час зустрічі Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Рівненській області Олександр Корнійчук вручив грамоту керівниці Центру Ірині Старовецькій — за самовіддану працю, небайдужість та постійну підтримку родин, які шукають своїх близьких.
💬 «Дякую за цю відзнаку. Для мене вона є визнанням роботи всієї команди, яка понад два роки щодня підтримує родини безвісти зниклих. Разом ми робимо все можливе, аби допомогти кожному, хто звертається до Центру», — зазначила Ірина Старовецька.
▪️Слідчі за процесуального керівництва прокуратури повідомили обом фігурантам про підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану).
▪️Клопотання про обрання обом запобіжних заходів у виді тримання під вартою суд задовольнив частково. 35-річному рівнянину обрано цілодобовий домашній арешт, а 42-річному жителю села Антопіль — нічний домашній арешт.
☝️Також правоохоронці перевіряють причетність обох фігурантів до вчинення інших злочинів.
Поліцейські Рівненщини долучилися до обговорення спільного маршруту підтримки ветеранів
🤝Такі заходи зміцнюють міжвідомчу співпрацю, допомагають створити доступну та якісну систему надання послуг, аби всі захисники отримали реальну та необхідну допомогу.
▪️Участь у фасилітаційній сесії, яка відбулася днями в межах проєкту «Простори турботи про ветеранів та ветеранок», взяли представники органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я, установ соціального захисту, а також громадських і ветеранських організацій.
▪️До обговорення також долучився помічник начальника ГУНП з питань ветеранської політики Олександр Ємець. У жовтні 2022 року на Харківщині він отримав тяжке поранення та пройшов довгий шлях реабілітації, а нині допомагає колегам у реабілітації та соціалізації.
☝️Ветеранська політика і надалі має лишатися одним із найважливіших напрямів роботи для всіх установ, адже разом ми створюємо надійний тил для тих, хто захищав наше майбутнє.
Маємо добру новину, на яку чекає вся країна. Додому повернулися наші люди!
Серед звільнених із полону сьогодні – 45 військовослужбовців системи МВС: нацгвардійці та прикордонники. Офіцери, сержанти, рядові.
Усі вони потрапили в полон у 2022 році під час оборони Донеччини та Луганщини. Вони різного віку і з різними історіями, але кожен із них однаково з нетерпінням чекав цього моменту.
Хлопці мають проблеми зі здоров’ям, тож попереду – обстеження, лікування та реабілітація. Ми будемо поруч і забезпечимо всебічну підтримку та допомогу на кожному з етапів відновлення.
Дякую всім, хто залучений до процесу повернення наших людей – Президенту України, керівнику Офісу Президента, переговорній групі та Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими.
Працюємо, щоб усі наші люди якнайшвидше повернулися додому!
Рівненщині поліцейські проводять профілактичні бесіди щодо правил поведінки біля водойм
☀️ Допоки літо тішить сонячною погодою та спекою, мешканці області відпочивають біля води. Аби дозвілля було безпечним, інспектори ювенальної превенції спільно з рятувальниками нагадують дітям та їхнім батькам основні правила поведінки на водоймах.
‼️ Поліцейські вкотре закликають:
✅ купайтеся лише у спеціально відведених та обладнаних місцях;
🌞 відпочивайте біля водойм тільки у світлу пору доби;
🌡 заходьте у воду поступово, щоб організм адаптувався до зміни температури;
🤿 пірнайте лише там, де достатня глибина, прозора вода та рівне дно;
👨👩👧👦 не залишайте дітей біля води без нагляду дорослих;
🚫 не купайтеся у стані сп’яніння.
⚠️ Пам’ятайте: вода — це зона підвищеної небезпеки. Нехтування елементарними правилами безпеки може призвести до непоправних наслідків.
🔽Слідчий попередньо встановив, що вчора, 25 червня, близько 18:30 нападник прибув до господарства 48-річного жителя селища Рокитне. На ґрунті ревнощів до дружини власника між чоловіками виник конфлікт, у ході якого зловмисник, наразі невстановленим предметом, завдав декілька ударів по голові та тілу господаря.
Донька, яка прийшла в гості до потерпілого, виявила його закривавленого. Поруч на східцях сидів 28-річний фігурант. Допоки жінка викликала поліцію та медиків, нападник залишив місце злочину.
🔻48-річного чоловіка госпіталізували до реанімації.
Поліцейські оперативно розшукали зловмисника у полі в селі Кисоричі. Під час затримання той намагався утекти.
✔️Рецидивіста, який перебував в стані алкогольного сп’яніння, помістили до ІТТ.
Слідчий повідомив 28-річному чоловіку про підозру. Зі слідством він не співпрацює.
☝🏻Завдав збитків медзакладу на понад 1️⃣2️⃣ млн грн: на Рівненщині слідчі поліції додатково повідомили про підозру колишньому головному лікарю
🔽Правоохоронці встановили, що 71-річний фігурант, обіймаючи посаду головного лікаря одного з комунальних медичних закладів Рівного, з 2022 по 2024 роки за попередньою змовою з головним бухгалтером підписували та затверджували штатні розписи, які містили завідомо неправдиві відомості про розміри окладів співробітників.
🔽Унаслідок цього, 51 працівнику лікарні зайво нарахували та виплатили заробітну плату, а також безпідставно сплатили єдиний соціальний внесок. Таким чином експосадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, завдав збитків медзакладу у розмірі 12 370 835 гривень.
☑️Слідчі слідчого управління за процесуального керівництва прокуратури повідомили 71-річному чоловіку про підозру.
📝Крім того, нещодавно поліцейські завершили відносно нього досудове розслідування за фактом службової недбалості. Обвинувальний акт перебуває на розгляді суду.