Традиційний спортивний фестиваль старшої школи для когось — найкраща подія року, а для інших — це справжні тортури!
Утім, Міямура, Хорі та їхні однокласники налаштовані отримати від цього свята купу позитивних емоцій. Однак не всім тут доводиться легко. Сенґоку впав у апатію, переконавши себе, що йому нічого не вдасться. А Сакура хвилюється перед виступом із черлідерками, бо зовсім не потрапляє в ритм! Та навіть якщо серце переповнене страхом і тривогою, варто не забувати, що поруч завжди друзі, які підтримають і допоможуть!
Міямурі й Хорі також є про що переживати: йому доведеться взяти участь у спортивних змаганнях, а їй здалося, що їхній парі час узяти паузу в стосунках...
💙Том 8/17, завершена серія
⭐️У наявності — серпень
📚 формат 200*142
📚 м’яка обкладинка і суперобкладинка
📚 178 сторінок
📚 вік 12+
🔥 ціна 210 грн замість 240 грн
Давайте разом дізнаємось, що чекає Хорі та Міямуру💙
⬇️⬇️⬇️
ПЕРЕДЗАМОВИТИ ХОРІМІЯ ТОМ 8
Замовляй третій том новинки «Хлопець, який їй сподобався, — не хлопець» та отримай лімітований мерч — голографічний стикерпак з улюбленими персонажками💚
🎸 Рок розпалює серця — і твій новий мерч теж!
⚡️Бонус додається лише до передзамовлень.
⚡️Кількість стикерпаків обмежена, тож поспішай☝🏻
⚡️Усі передзамовники, які вже замовили цей том, отримують бонус автоматично!
Замовляй «Хлопець, який їй сподобався, — не хлопець» том 3 + лімітований стикерпак💚
Замовляй третій том новинки «Хлопець, який їй сподобався, — не хлопець» та отримай лімітований мерч — голографічний стикерпак з улюбленими персонажками💚
🎸 Рок розпалює серця — і твій новий мерч теж!
⚡️Бонус додається лише до передзамовлень.
⚡️Кількість стикерпаків обмежена, тож поспішай☝🏻
⚡️Усі передзамовники, які вже замовили цей том, отримують бонус автоматично!
Замовляй «Хлопець, який їй сподобався, — не хлопець» том 3 + лімітований стикерпак💚
Четвертий том «На добраніч, Пунпуне» відчувається дещо інакшим від попередніх трьох. Можливо, тому що після смерті матері він лишився сам і ми вперше спостерігаємо як він пробує поратися з тим, що називається його життям. Все ніби якось пливе своїм руслом, аж поки він випадково не бачить Айко в метро і ця зустріч його настільки розйобує, що він вирішує шукати її, щоб відновити стосунки. Та невдалі пошуки лише заганяють його все глибше в депресію і навіть його представлення для читача змінюється. Якщо раніше це був ніби карикатурний птах, то тепер це трикутник. Просто трикутник. Я хуй його зна, що хотів показати автор, але кожен може інтерпретувати це по-своєму. Мені здається, що це ніби гостра мушля, в якій Пунпун закривається від зовнішнього світу. Чи зможе він якось вилізти з неї? На це питання зможе дати відповідь лише випадкова знайома з минулого, яка стає другою головною персонажкою тому.
Паралельно з особистою історією Пунпуна нам показують періодичні вставки про групу Good vibrations, яка об'єдналася навколо харизматичного та їбанутого лідера. Все, що той робить виглядає максимально йобнутим та незрозумілим, але при цьому, ніхуя поганого він не чудить. І його посіпаки теж трошки йобнуті, але найголовніше в цьому всьому – що це група та нафіга вона в цій історії? Думаю, відповідь буде десь далі, але поки що ці сцени виглядають максимально незрозуміло та не в тему.
А от малюнок – це все ще кайфовий кайф. Не знаю чи це я все більше смакую, чи то Асано покращується, але мені здається, що в цій частині стало відчутно крутіше. І мова не лише про дуже пиздато зроблений фототрейсинг (це коли для сцен використовуються реальні фото, художник їх обводить та редагує під стиль манґи) а й про малюнок загалом. Деталізація росте, особливо це відчутно на малюнках персонажів.
В кінці ми знову маємо кліфгенґер, але не такий розйобний, як минулого разу. Та якщо ви, як читач, дійшли сюди, то сенсу зупинятися просто немає. Ініо Асано розйобує, як завжди, тому хто не взявся ще за нього – беріться.
Відгуки на попередні частини:
Том 1: https://t.me/uncensoredreview/1448
Том 2: https://t.me/uncensoredreview/1507
Том 3: https://t.me/uncensoredreview/1543
Отже. Продовження з кожною сторінкою стає гнітючішим. Ед дізнається жахливу правду про філософський камінь — його створюють із людських життів. І оцей момент, наразі, кульмінаційний, бо перед героями постає вибір: отримати бажане ціною чужих життів чи шукати інший шлях. Особливо боляче спостерігати за Алом, який починає сумніватися у власних спогадах і навіть у тому, чи справді він колись мав людське тіло. Його криза виглядає дуже правдоподібно. Наразі йому співпереживаю найбільше
Ще ми трохи більше дізнаємось про Вінрі. Про її батьків і про те, що вони загинули під час Ішвальської війни. І тут Аракава вкотре показує, що війна в її світі не є якоюсь далекою історією. Вона продовжує жити в людях, у їхніх травмах, у почутті провини і ненависті. Нам, українцям, це близько і зрозуміло. Також тут починають глибше розкривати лікаря Тіма Марко та поступово показувати, наскільки страшні речі відбувалися в Ішвалі. А ще дуже сподобалось, як у цих томах поступово збираються докупи маленькі деталі, які потім, я більше ніж певна, будуть важливі для кінцевої «картини»
Нова арка — нові харизмати антагоністи. З’являється Ґрід, наразі мій краш. Він егоїстичний, нахабний, жадібний, але водночас чесний щодо власних бажань. Через нього ми дізнаємося більше про гомункулів і починаємо розуміти, що вони набагато складніші, ніж здавалися раніше. Ще зустрічаємо притрушеного Баррі-Різника. Шрама. Ну і куди без Хіті…
Також починають серйозно розкривати історію Ішвальської війни. Ми бачимо, що державні алхіміки, яких раніше могли сприймати як героїв, брали участь у жорстокій військовій кампанії. Особливо сильно вражає історія Мустанґа і лікаря, який вбив батьків Вінрі. Морально нас гойдають на небаченої амплітуди емоційних гірках
Мені страшенно подобається, що Аракава робить буквально всіх персонажів з сірою мораллю. Мустанг має амбіції, але його мучить минуле. Скар прагне помсти, але за цим стоїть страшна особиста трагедія. Ед упертий і часто егоїстичний, і протягом всієї історії внутрішньо бореться, щоб зберегти якусь людяність
Варто зазначити, що з кожним томом манґа стає похмурішою. У перших томах було багато пригод і гумору, а нині відчувається постійна тривога. Багато, дуууууже багато, страшних таємниць. І чим далі, тим сильніше розумію, що надруся ще «скла».
Ця історія підіймає великий пласт соціальних тем. Вона про те, як жити після трагедій, як не втратити себе через ненависть і чи можна взагалі спокутувати гріхи, якщо їхня ціна вимірюється людськими життями
Аракава дуже красиво все це поєднує. Тут є гумор, екшен, купа харизматичних персонажів, на нутрі яких нема живого місця від ран минулого