P.s а як вона зібралась бути націоналісткою, коли це апріорі вимагає бути не лише проти лгбт, а і проти дітовбивства (абортів) та змішування крові з іншими расами?
«Людина — хижак» (с)
Який висновок з цього робить жінкиня? Правильно: хай тоді Європу замість білих «хижаків» заповнюють чорні «хижаки» без культури та з принципово нижчим IQ.
Геніально.
Двох підарасів визнали винними у згвалтуванні і вбивстві 13-ти місячного немовля, котрого їм дозволила всиновити влада Великобританії, не дивлячись на відсутність батьківського досвіду і підерастію.
До речі один з них вчитель, і скоро опублікуємо повний переклад