Каталог каналов Мои подборки Мои каналы Поиск постов Рекламные посты
Инструменты
Каталог TGAds Мониторинг Детальная статистика Анализ аудитории Бот аналитики
Полезная информация
Инструкция Telemetr Документация к API Чат Telemetr
Полезные сервисы

Не попадитесь на накрученные каналы! Узнайте, не накручивает ли канал просмотры или подписчиков Проверить канал на накрутку
Прикрепить Телеграм-аккаунт Прикрепить Телеграм-аккаунт

Телеграм канал «HR Mahalla»

HR Mahalla
1.0K
3.0K
37
22
6.4K
HR ни хақийқисини шу ердан топасиз. Ялтироқ вижир вижир эмас!

Мурожаат учун @hrmahalla13
Подписчики
Всего
1 299
Сегодня
0
Просмотров на пост
Всего
492
ER
Общий
27.73%
Суточный
24.5%
Динамика публикаций
Telemetr - сервис глубокой аналитики
телеграм-каналов
Получите подробную информацию о каждом канале
Отберите самые эффективные каналы для
рекламных размещений, по приросту подписчиков,
ER, количеству просмотров на пост и другим метрикам
Анализируйте рекламные посты
и креативы
Узнайте какие посты лучше сработали,
а какие хуже, даже если их давно удалили
Оценивайте эффективность тематики и контента
Узнайте, какую тематику лучше не рекламировать
на канале, а какая зайдет на ура
Попробовать бесплатно
Показано 7 из 1 029 постов
Смотреть все посты
Пост от 23.06.2026 21:52
49
3
0
Какая боль - какая боль

Аргентина Ямайка
Пост от 23.06.2026 21:29
83
0
0
Жамоавий ишларда нахорги ошдаги тартибдан нарига ўтолмаяпмиздааа
💯 2
😢 1
Пост от 23.06.2026 21:24
108
0
0
Айттимаааа
🤷‍♀ 1
🤯 1
🤓 1
Пост от 23.06.2026 20:46
227
7
3
2 ta time o'ynash shartmi?
🤣 15
😁 2
Пост от 23.06.2026 14:23
153
13
0
Ishlab turgan korxonangizga nimasi uchun minnatdorsiz?
Пост от 18.06.2026 08:32
167
6
1
Ҳаммамиз эфориядан чиқиб, сал совиб олган бўлсак керак-а?

Энди кечаги иш вақтининг чўзилганлиги ҳақида жичча гаплашсак.

Ситуация:

Тез тиббий ёрдамда ишловчи ходимнинг навбатчилиги соат 09:00 да тугайди ва у янги навбатчига ишни топшириши керак.

Янги навбатчи нима дейди?

"Иш вақти соат 10:00 га белгиланди. Так что мени 10:00 да кутинг."

Одатда 09:00 дан 18:00 гача ишлайдиган одамлар бутун жамият ҳам шу тартибда ишлайди деб ўйлайди. Бошқарув механизми анча мураккаб.

Аслида ҳаммаси ODDIY.

Агар бошқарув тўғри шаклланган бўлса ва кадровая политика "актив" бўлса.

Актив сиёсат нима?

Бу — олдиндан прогноз қилиш, режалаштириш ва вазиятни муаммога айлантирмасдан бошқариш. Крч кузда ёмғир ёғади деб соябонларни нахт қилиб, ёмғир ёғадиган куни зонтикча билан чиқиш.

Реактив сиёсатчи?

Ёмғир бошланиб, биринчи томчилари бошингга тушгандан кейин тезлик билан зонтик бозордан нешпул деса ҳам тез сотиб олиш. (камига қахрамондек кўринасан ҳам озгина)

Кечаси соат 18:00 дан кейин эртага иш вақти 10:00 дан бошланади дейилиши зўўр. Аммо:

Бизнинг прогноз берувчи ва таклиф киритувчи ребяталаримиз нима тушса, шуни маъқуллаб тарғиб қилувчи эмас, балки...

ҳа майли

Қани, ҳамма иш ишига.

Мактаблардаги LED экранларнинг харажати қаердан кетди экан-а?

@HRmahalla
Пост от 17.06.2026 11:13
161
18
3
Эртага эттамандан Путбол боракан.

Ишкал бошланади:
"Ишга кеч қоламан шекилли..."
"Йўлда кўраман..."
"Бошлиқ кўрмасин энди..."
"балки рухсат олиш керакдир" деган гаплар бошланади.

Агробанк ёрворипти. Яна қаерларда шунақа?

Эртага соат 7:00 да ишга кесанг биргалашиб хамкасблар билан кўрамиз деяпти.
Мен борворардим лекин.
Шароитам зўр бўлса керак. (банкда пул кўп))

Шунақа пайтда раҳбарнинг икки йўли бор:

Биринчи йўл:
"Кеч қолманглар!"
"Телефонга қараманглар!"
"Футболдан кейин кўрасизлар!"
"Эхтиёт бўлинглар войдоот"

Иккинчи йўл:
"Келинглар бирга кўрамиз, кейин ишлаймиз."

Баъзи HRлар оқимга қарши сузади.
Баъзилари эса оқимдан фойдаланади.

Прям HRчасига ёндошув бўлганига мазза қвордим.

Машарипов, Шомуродов деган ашулла эзвордими силаниям? Хусанооооов🫡

@HRmahalla
🤣 7
👏 3
🏆 2
🫡 2
Смотреть все посты