Кацап починає роздуплятися по логістиці. В поле зору потрапляє не тільки траси на околицях Дружківки, Краматорська, але й до Барвінкове - Лозова, на яких за повідомленнями (можливо, нахрюками) розповідають про вже наявність ждунів.
Якщо ви проживаєте в Словʼянську, Краматорську, то знайте, що варто вже виїжджати до зими.
Бо наступні місяці логістика суттєво погіршиться, буде складно підвезти навіть їжу, особливо велокабаритним фурам.
З Костянтинівкою може бути все погано вже до кінця літа.
Ворог наближається ближче, а отже ближче підходять оператори дронів, які братимуть на активний контроль всі логістичні шляхи, щоб дотиснути Донбас.
Якщо ви там живете, виїжджайте, поки можете взяти всі речі, виїжджайте, поки літо та тепло, бо далі є шанс виходити пішки з кульочком речей.
Бережіть себе, вірьте в Збройні сили, однак тримайте на увазі, що не варто не дооцінювати їбанутість кацапа.
Президент Трамп, який минулого тижня зустрічався із Зеленським на саміті G7 і перед цим розмовляв із Путіним, зауважив, що Україна зараз «доволі непогано» веде війну.
❗️ Двоє посадовців, які брали участь у саміті, повідомили, що Трамп висловив роздратування щодо Путіна і навіть дав зрозуміти, що може переглянути «анкоріджські домовленості», згідно з якими США буцім-то погоджувалися на контроль Росії над Донбасом у межах будь-якої мирної угоди
💬 Трамп був скептично налаштований щодо всього, що стосується Путіна, і говорив про тиск на Росію. Однак інші лідери не вірять, що він насправді щось зробить, — сказав один із посадовців виданню Axios
Американська дипломатія щодо України наразі зайшла в глухий кут через війну в Ірані та розчарування після провалу кількох попередніх раундів переговорів.
Поки що незрозуміло, чи зможе дронова кампанія Зеленського надати новий імпульс мирним переговорам. Хоча вона посилює тиск на Москву, деякі аналітики вважають, що такі удари можуть лише зміцнити в Росії думку про те, що з Україною потрібно й надалі воювати і перемогти.
Армія США завдала ударів по іранських цілях у районі Ормузької протоки, як йдеться в заяві Центрального командування США (CENTCOM), передає Axios
Це перші удари США по іранських об’єктах після підписання минулого тижня меморандуму про взаєморозуміння.
За даними CENTCOM, американська авіація завдала ударів по іранських складах ракет і дронів, а також по берегових радіолокаційних станціях у районі протоки
Американські удари стали відповіддю на атаку Ірану, який у четвер запустив дрони по кількох комерційних суднах, що проходили Ормузькою протокою. Один дрон уразив вантажне судно під прапором Сінгапуру під час його виходу з протоки вздовж узбережжя Оману.
У CENTCOM назвали американські удари «потужною відповіддю»
💬 Кілька годин тому режим США, який порушує угоди, як завжди, під різними приводами завдав авіаудару по узбережжю Ісламської Республіки Іран, — заявили в Корпусі варти ісламської революції (IRGC) вчора ввечері
IRGC повідомили, що його ВМС у відповідь завдали ударів по «позиціях терористичної армії США в регіоні» та попередив, що «у разі повторної агресії відповідь буде значно масштабнішою»