Каталог каналов Мои подборки Мои каналы Поиск постов Рекламные посты
Инструменты
Каталог TGAds Мониторинг Детальная статистика Анализ аудитории Бот аналитики
Полезная информация
Инструкция Telemetr Документация к API Чат Telemetr
Полезные сервисы

Не попадитесь на накрученные каналы! Узнайте, не накручивает ли канал просмотры или подписчиков Проверить канал на накрутку
Прикрепить Телеграм-аккаунт Прикрепить Телеграм-аккаунт

Телеграм канал «Тарас Чорновіл 🇺🇦»

Тарас Чорновіл 🇺🇦
17.5K
123.6K
3.2K
2.1K
4.2M
Офіційний канал Тараса Чорновола
Official channel of Taras Chornovil
Подписчики
Всего
47 460
Сегодня
0
Просмотров на пост
Всего
6 634
ER
Общий
13.38%
Суточный
11.9%
Динамика публикаций
Telemetr - сервис глубокой аналитики
телеграм-каналов
Получите подробную информацию о каждом канале
Отберите самые эффективные каналы для
рекламных размещений, по приросту подписчиков,
ER, количеству просмотров на пост и другим метрикам
Анализируйте рекламные посты
и креативы
Узнайте какие посты лучше сработали,
а какие хуже, даже если их давно удалили
Оценивайте эффективность тематики и контента
Узнайте, какую тематику лучше не рекламировать
на канале, а какая зайдет на ура
Попробовать бесплатно
Показано 7 из 17 482 постов
Смотреть все посты
Пост от 23.06.2026 16:55
1
0
0
А тепер про погане. Також читаємо між рядків.

Премʼєрка-стюардеса Свириденко повідомила, що очолить українську делегацію на Конференції з відновлення України, яка пройде з 25 по 26 червня у польському Гданську. А отже, Zеленський, який мав там бути основним гостем і під якого приваблювали інвесторів, не поїде на конференцію, бо воно абідєлось на іншого маргінала й провокатора Навроцького.

Але конференцію проводить польська влада в особі уряду й прем'єра Дональда Туска. Це урядова ініціатива. І Навроцькому, як провокатору й скандалісту, уряд не надіслав запрошення, про що вже сам президент Навроцький сповістив на брифінгу. То кому Zеленський влаштовує бойкот і демарш? Так, польському уряду, який продовжує підтримувати Україну, й Дональду Туску, який засудив дії Навроцького, але й закликав обох баранів не лупитися рогами на кладці, коли цим тішиться й гострить на обох ножа московський різник... Ні, Туск, звісно, це всловив дуже дипломатично, а порівняння вже від мене.

Але для Zе це порушення запланованого тренду — робити ворога з усієї Польщі й усіх поляків. Воно тут лише хвилю хейте на надцять мільйонів українчиків розігнало. А тут раптом має виявитися, що проблема не в Польщі, яка бажає допомогти Україні, і в не поляках, а в двох тупих ідіотах. Чи скорше все ж провокаторах.

Тому Zе бойкотує захід від наших друзів на підтримку України. Й був би не проти, якби він повністю зірвався. І плювати, що там з Україною буде. Головне амбіції підігріті. І з москви шлють повітряні поцілунки й листи вдячності...
🤬 1
Пост от 23.06.2026 16:34
69
0
0
Я не Буданга, щоб вангувати на гущі з кави, випитої на набережній звільненої восени 2022 року Ялти. Оцінюю лише те, що можна аналізувати. І не цитатки від журналістів (наших, чи світових) без згадки про джерела, а реальні тези, які прориваються від учасників процесів. Зараз інформація дуже непевна й нечітка. Але це доволі цікаво. Буквально пару цитат одного дня:

росія має негайно погодитися на мир, інакше буде пізно... Ситуація для москви тільки погіршується. — представник США в Економічній та Соціальній Раді ООН Дан Негреа

росія готова до діалогу з Європейським союзом, — представник путіна ушаков

США змінюють риторику та вимагають від росії негайного припинення вогню.
росія готова почати переговори з Україною з тої точки, на якій вони зупинилися, — лавров.

Так, це переважно лише слова, але за ними проглядаються й певні тенденції. Зокрема, після зупинення (не думаю, що остаточного закінчення) війни з Іраном та подій на G7.

А ще на цьому фоні значно зрозумілішими стають виходки Zейла супроти Польщі (не плутати із конфліктом із маргіналом та реваншистом Навроцьким, який мало кому цікавий, але якого полюбляє Трамп). І ситуація супроти Білорусі стає зрозумілішою.

Класика: США натисли на ерефію, кремлядь боїться відмовити Трампу, тоді з москви починають говорити примирливі речі, а Zейлу щось прищемлюють "Оманським кейсом" і він починає агресивну риторику, бикування й увесь інший "джентельменський набір", щоб переконати крейзі-Донні, що погані хлопці не в кремлі, а в Києві. Досі Zеленському вдавалося створювати такий ефект і всі мирні ініціативи на втіху Zе й кремлівському угрупованню гієн війни провалювалися. Пішла нова спроба.
Пост от 23.06.2026 16:09
1
0
0
Те, до чого ніколи не можна звикнути й сприйняти. І що будь-де у світі викликало б сплах емоцій, а в нас лише чисто людський жаль у тих нечисленних читачів, які побачать такі повідомлення — вони ж не в пабєдоносному тренді, тому їх воліють уникати zе-марафони й пазітівнєнькі. А насправді це дикий виклик здоровому глузду...

Відпочинок по українськи. В Одесі на міському пляжі загинула 24-річна дівчина. Їй в шию прилетів уламок шахеда — якраз тривала атака на місто, на що вже давно ніхто уваги не звертає. Пробували реанімувати, але безуспішно.

Тільки давайте без поучань і моралізацій. І для мене також найбільший біль — це наші загиблі захисники, про яких, на думку цієї влади, українцям узагалі знати не потрібно. Але тут просто настроєве — отак країна на побутовому рівні звикається із смертю...
😢 1
Пост от 23.06.2026 16:01
893
0
6
Терористичні атаки балістикою не припиняються вже і вдень. Були удари по Дніпропетровщині. У Кривому Розі троє загиблих, 23 поранених, серед них є важкі - зараз у операційних.

Нам можуть розповідати які завгодно історії. І справді, сьогодні є хороші повідомлення про вдалі влучання. Це правда. Але істина, з якою не посперечаєшся: на удари рашистською балістикою має відповідати знищений Zеленським "Грім-2". На крилаті ракети ворога — наші "Нептуни", "Вільхи" й інші досягнення ракетної програми Порошенка-Турчинова, які зруйнував Zеленський, заодно знищивши підприємство-виробника. На шахеди московстану має бути відповідь нашим ударним дроном "Лютий" виробництва Антонова (туди, схоже, недавно навели удар ворога...), а не міндічівські етажерки від фраєр-понтів. А міста повинен прикриватим комплекс "Кільчень", який знищили, щоб не заважати москалям тероризувати й убивати українців...

І цей перелік можна продовжувати нескінченно. А реально хороші повідомлення? Вони переважно там, де задіяні ракети, надані нашими партинерами, з якими так потужно псує стосунки той таки Zеленський. Удар трьох ракет по воронезькому підприємству рашистської оборонки — це реально вищий клас. А не дим від пошкоджених НПЗ.
💯 59
🤬 44
2
Пост от 23.06.2026 15:40
45
0
0
Посилання на денний випуск у мене на ютюб-каналі (пів дня в роз'їздах - не встиг раніше опублікувати): "Діалог-ВІДВЕРТО №1038/23.06. Молдова йде окремо? Білорусь – новий фронт? Про Польщу й ляльководів. Та інше…" Запрошую:
https://www.youtube.com/watch?v=TjQOj2yGxd0
===
Нижче перелік і хронометраж запитань сьогоднішнього випуску:

00:00 Короткий вступ.

01:15 «Усе за сценарієм, який у своєму блозі оголошував пан Чорновіл: "Вступ України та Молдови в ЄС більше не буде синхронним, а залежатиме виключно від реальних результатів кожної держави, — президентка ЄК Урсула фон дер Ляйєн". Тут навіть щось прокоментувати важко. Пан Тарас ще раніше все сказав. Молдова обганяє Україну».

08:40 «До війни в Україні проживало від 300 до 500 тис. болгар . Після українців за більшістю це друга нація за походженням і з ними ніяких проблем не існує. Чому з угорцями розпалюють, чому їм повинні надавати поступки? Я за походженням болгарин і кажу, що немає проблем з болгарами й не було».

18:15 «Скандал із позбавленням ордену спровокований Зе, щоб знов відволікти увагу? Чи може Зе домовився із Навроцьким?»

25:52 «Як Ви оцінюєте провокаційні погрози Білорусі з боку недолугого гравця на роялі під час прес-конференції з президентом Гондурасу? Це навмисне загострювання стосунків із ЄС, чи спроба реанімації власного рейтингу?»

32:37 «Мене дуже засмутило рішення Петра Порошенко відмовитися від ордену Білого Орла, а Вас? Як тепер будувати стосунки з Польщею? Відкриваємо другий фронт?»

39:15 «Між Італією та США спалахнув гучний дипломатичний скандал через образливі та неадекватні коментарі Трампа на адресу Джорджі Мелоні. Італія вже викликала американського посла для пояснень, а глава італійського МЗС на знак протесту скасував візит до Вашингтона. Чи можете Ви, спираючись на дипломатичний досвід, пояснити, як діяти послу в такій ситуації? Чи існує якийсь чіткий протокол для подібних випадків? Припускаю, що сам посол розуміє всю абсурдність ситуації та усвідомлює відверте хамство свого шефа, але ж він не може йти на пряму конфронтацію з президентом власної держави».

44:15 «…хочу зрозуміти те, чого я, на жаль, не розумію, точніше, перестав розуміти. Княжицький у своєму пості накинув на Навроцького, так він написав, що наші народи, попри все, й далі будуть спільно працювати, все так. Але чи це треба було? Він, як не як, депутат, офіційна особа. Для чого робити оці ніби дуже правильні, але водночас нападки в унісон з зе бидлом. Ви часто повторюєте що опозиції лише 27 і мало що можна зробити, але навіщо так підставлятись постійно. То нападки Княжицького на Гончаренка, то заборона телеграму, то вихваляння Федорова. Ну можна ж таких речей уникати».

51:46 «Яке ваше ставлення до Федорова, як до міністра оборони? З однієї сторони він має мутне минуле (звинувачення в кібершахрайстві) + відповідає за вивід награбованих зеленими грошей через крипту з України. З іншого, активна співпраця з Palantir Technologies для інтеграції ШІ та аналізу великих даних для планування бойових операцій, повітряних атак і координації далекобійних ударів. І це, як ми бачимо, дає результат. Ще, як говорять, Федоров трохи перекрив (можливо переспрямував) схеми єрмака в МО. Тож як ви розцінюєте його роботу?»

58:31 «Роздування нинішнього конфлікту з поляками виглядало на старті штучним, але зараз бачу, що й деякі реальні польські знайомі підхопили тези в дусі "вони прославляють нацистів" у постах в Linkedin. Це все викликає почуття дежа вю, в 2013 я пам'ятаю на Майдані російські прапори, в обговореннях з тодішніми російськими знайомими теж було скептичне відношення до проєвропейських настроїв і власні аргументи, що Майдан не проти рашки, а за європейських курс, але ніхто не міг уявити що це призведе до війни».

1:06:35 «А що це коїться з Ющенком? Звідки стільки симпатій до зе влади? Спочатку він підтримує ідею з перепохованням Мельника. Було дуже неприємно бачити фото на цвинтарі де В.А. в такій огидній компанії. Тепер цей дурнуватий флешмоб з орденами. Я вважала В.А. мудрішим. Схоже, що гіркий досвід з Тимошенко його так нічому і не навчив, знову робить хибний вибір».

1:14:18 «До якої групи технократів чи яструбів можна віднести Чемезова?»
Пост от 22.06.2026 19:56
43
0
0
Зараз, о 20:00 починаємо наш спільний з Володимиром Цибульком ефір на каналі Олександра Близнюка. Запрошую:
https://www.youtube.com/watch?v=BXCOzaSrmSo
=====
Свого вечірнього сюжету сьогодні робити не буду, маю багато невідкладних справ.
Пост от 22.06.2026 19:30
20
0
1
Де потоптався віслюк Апокаліпсису...

Друг України прем'єр Британії Кір Стармер подав у відставку...

Прем'єр очікує обрання нового прем'єра й лідера лейбористської партії. А Стармер у ставленні до України не зовсім типовий для лейбористів. Його підтримка нашої країни й цяцькання із типом в гопницькому прикиді (тепер уже більше під Кім Чен Ина) знижувала підтримку прем'єра. В партії сильні позиції попереднього лідера Джеремі Корбіна. Він сам навряди чи має політичне майбутнє після багатьох скандалів, але він може мати вплив на нового прем'єра. А позиція Корбіна така, що його прозвали головний русофілом Британії. І звісно, він категоричний противник підтримки України й постійно вимагав припинити озброювати Україну й враховувати інтереси москви. Ще раз, не Корбін мітить у крісло прем'єра, але вплив його внутрішньої фракції після провалу Стармера дещо зростає.

Ну, де копитом ударить віслюк Апокаліпсису...
😢 1
Смотреть все посты