Каталог каналов Мои подборки Мои каналы Поиск постов Рекламные посты
Инструменты
Каталог TGAds Мониторинг Детальная статистика Анализ аудитории Бот аналитики
Полезная информация
Инструкция Telemetr Документация к API Чат Telemetr
Полезные сервисы

Не попадитесь на накрученные каналы! Узнайте, не накручивает ли канал просмотры или подписчиков Проверить канал на накрутку
Прикрепить Телеграм-аккаунт Прикрепить Телеграм-аккаунт

Телеграм канал «Тарас Чорновіл 🇺🇦»

Тарас Чорновіл 🇺🇦
17.5K
123.6K
3.2K
2.1K
4.2M
Офіційний канал Тараса Чорновола
Official channel of Taras Chornovil
Подписчики
Всего
47 305
Сегодня
0
Просмотров на пост
Всего
6 861
ER
Общий
12.85%
Суточный
11.1%
Динамика публикаций
Telemetr - сервис глубокой аналитики
телеграм-каналов
Получите подробную информацию о каждом канале
Отберите самые эффективные каналы для
рекламных размещений, по приросту подписчиков,
ER, количеству просмотров на пост и другим метрикам
Анализируйте рекламные посты
и креативы
Узнайте какие посты лучше сработали,
а какие хуже, даже если их давно удалили
Оценивайте эффективность тематики и контента
Узнайте, какую тематику лучше не рекламировать
на канале, а какая зайдет на ура
Попробовать бесплатно
Показано 7 из 17 508 постов
Смотреть все посты
Пост от 27.06.2026 17:39
1
0
0
Зараз, о 18:00 починаємо ефір з паном Дмитром на його каналі "Дмитро Ньюс. Запрошую:
https://www.youtube.com/watch?v=rqSOzaUW9tc
👍 1
Пост от 27.06.2026 17:15
1
0
0
Я не буду тут запощувати ролик із євразійцем Корчинським. Бридко. Але й є ще одна причина. Корчинський скотився до того, щоб озвучувати думки, позиції, ідеї Zеленського. Тому обурюватися, що дугінець зневажає пам'ять закатованих у нашому внутрішньому полоні українських бійців, що його братчики умисно на камери зігують на Майдані, щоб Україна втрачала репутацію й підтримку, це обурюватися наслідками.

А знущання й катування у спеціальних концтаборах у армії діють тому, що їх підтримує і запроваджує Zеленський. Молодчики безкарно допомагають ворогам і недоброзичливцям знімати серіал про "украінскіх нацистов", бо їм це наказав робити Zеленський. Кожен виконавець має бути покараний, але ми маємо пам'ятати, де першопричина зла.
👍 1
Пост от 27.06.2026 17:06
1
0
0
Львів, літній вечір, ватра Шухевича під відкритим небом. Неподалік — місце, де генерал-хорунжий прийняв свій останній бій.

Навколо — українська молодь, хлопці та дівчата зі Збройних Сил і наша спільна, ще з часів УПА, «Лента за лентою».

📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
1
Пост от 27.06.2026 16:52
170
0
1
От так склалося, що на каналі-мільйоннику встик ідуть два повідомлення. Оден від імені керівництва госдури рф, друге озвучує агент Данілов-Штірліц-ман. Теми різні, а автор той самий - стиль не зраджує, з 90-их у них у фсб, ще відколи там пуйло керував, заяви формулюють переважно саме так.
Пост от 27.06.2026 16:13
115
0
1
А мені цікаво, чи кварталівська "партія жуліков і воров" хоч щось своє власне коли завгодно придумувала? Чи в них усе тільки крадене? Улюблений і такий пророчий образ Zейла з велосипедом "Україна" й з булавою в застосуванні вже до блювотного серіалу й далі виборчої реклами, вони тупо вкрали у Влодка Костирка з львівського Поступу за 2000 чи 2001 рік. Тодішня карикатура на Кучму й у статті під нею розкривалася аналогічна тема, яку потім спіонерив Zейло.

От точно, партія "Врал-крал-срал"...
Пост от 27.06.2026 16:07
132
0
1
Один із моїх улюблених анекдотів совєтського періоду той, де "героїчний льотчик" після повернення з китайського полону трясеться весь і тільки повторює: "Ізучайтє матчасть, рєбята, бо коли не знаєш, то там б'ють дуже боляче!"

От мені цікаво, а як зараз дубасять у центральному штабі партії жуліков і воров... ой, перепрошую, партії Слуга народа, своїх керівників житомирської організації та тамтешнього партійного пропагандиста Олександра Шевцова. Б'ють ногами, чи тільки морально? Чи може із особливою жорстокістю — відбирають виділені гроші на акцію проти Петра Порошенка.

Ситуація класична, що в наших слуг, що колись у партії регіонів, що в рашистській єдіной расєє. Центр виділяє областям ресурс на організацію агітаційної за свого лідора чи шельмувальної проти його ворогів акцій. Ті для отримання грошей мають підготувати проєкт, захистити його в центральному штабі, далі отримати кошти, найняти якихось сторонніх людей, щоб партія сама не світилася. Спланувати й провести захід, розплатитися, роздути картинку й відзвітувати.

Перше — місцеві мальчікі в zелених трусиках вирішили, що гроші із сім'ї відпускати не треба. Використали свого партійного активіста — тупо, але ж дешево. Бо 20 доларів — завжди 20 доларів. Напевно, він і сам проєкт готував. Бо дуже тупо і явно, що робили "по удальонці". От хтось десь там у Житомирі чув дзвін, але не знає, де він. Цей Швєцов викликався зазняти ролик і провести кампанію із шельмування Порошенка за надумаою ним історією порушення земельно-водного законодавства.

Коли це провалилося, бо землевідведення без порушень, то вже опустився до особистого позову, що це Порошенко його позбавив змоги купатися в річці Козинці саме в районі свого помешкання. А він, бідося із самого Житомира на перекладних їхав, щоб саме тут зануритися. Династія й ще пару сотень маєтків по сусідству Шевцова чомусь не зацікавили. Звісно, гроші мали бути тільки за випад проти Порошенка.

Засвітився із обуреним роликом, розверещав на всю Україну і раптом виявилося, що цей особливо обдарований слуга Zейла не лише не вивчив периметри об'єкта й береги річки, але й, знімаючи свій сюжет-пасквіль, полінувався пройти хоч на пару кроків у обидва боки. А далі вже, як в іншому анекдоті: "Ой, як невдобно получилося!" Бо поряд з двором Порошенка не лише прохід, але й проїзд до річки є. І він навіть позначений при дорозі! Отака "невдача спіткала радянського спортсмена на перших метрах марахвонської дистанції".

А він щойно розтрубив, що в суд заяву подає через перешкоду в єднанні з природою. А, напевно, доведеться самому тепер відповідати в суді за накклеп. Але це ж далеко не найстрашніше. Адже підставив партію родную і її вождя — отого Vоvу з R1. Бо тему Династії вдало перекрили скандалом з Польщею, а цей мудрагелик нагадав усім про той берег та ще й у заповіднику, який украли в українців Zейло і його дружки. І тому вже понеслися по zеленій каналізації істерика й відбірний мат цього хєроя. Компенсувати підставу свого лідора матюками проти Порошенка не вийде. Бо за провал треба платити. І не лише грошима.

Отже, до теми. Цей Саньок найомний, завдання провалив через елементарну лінь і тупість — він не постарався вивчити матчасть по дорученому завданню. Але в мене прохання до лідорів партії слуг Zеленського: не треба його неогами бити. Він же дуже хотів скупатися в Козинці біля помешкання Порошенків. То організуйте йому на пару годин купіль у тій баюрі, де вода застояна, а від верхніх маєтків давніх друзів Zеленського каналізацію стиха туди скидають. То дайте свому активісту насолодитися в цьому інфікованому коктейлі та ще й добре пару разів водички хлебнути — хоче ж партактивіст, аж до суду біг за цим правом. То зробіть йому таку радість. Вийде, як остання справа майора Проніна з іншого совєтського анекдота.
Пост от 27.06.2026 14:23
16
0
0
Посилання на денний випуск у мене на ютюб-каналі: "Діалог-ВІДВЕРТО №1040/27.06. «Скеля» - це внутрішній полон? Про сибірську виразку від ГУР – що це? Та інше…" Запрошую:
https://www.youtube.com/watch?v=ADUSbKgOsIA
===
Нижче перелік і хронометраж запитань сьогоднішнього випуску:

00:00 Короткий вступ.

01:16 «Чи вдарять ЗСУ по кримському мосту, бо раніше казали, що немає чим, а що зараз заважає?»

07:43 «Я не хочу думати про ту кількість людей, які знову співають осанну пРезиденту світу Зе. Але. Бачу, що найвеличніший взяв курс на розсварювання із Польщею. А тепер уявімо, що Польща призупиняє транзит військових вантажів своєю територією. Слідом за Угорщиною та Словаччиною. А далі - Романія. А її можна розізлити сваркою із Молдовою. А якщо ще й сварку із Молдовою завести за "одвічно українське Придністров'я" (що історично вірно, але невірно геополітично), то що залишається? … І все. Місію виконано?»

18:18 «Те, що відбувається в "Скелі" — це абсолютний жах. Коли призовників забивають ногами, влаштовують спаринг-бої з закатованими, тягають на квадроциклах по землі та змушують гадити під себе — це звучить як російський полон. І це ми тільки побачили ОДИН випадок, який прорвався крізь цензуру, а таких історій у системі сотні. Відсторонення командира Гаркавого — лише перший крок. Поки Банкова заливає в ефіри медійне ЛСД та крутить відосики, у тилу коїться страшне мордерство над людьми».
«Яка ваша думка щодо масових тортур у полку "Скеля", описаних у статі Бабеля? Чи не переплюнули Гулаг?»
«Розноситься скандал з підрозділом "Скеля". Довіряю лише Вашій поінформованості. Що Ви можете розказати про те все. І яким чином пов'язаним з тим усім жахом Сирський?»

30:30 «З розпалюванням антипольських настроїв, мабуть, було легко передбачити, що хтось та й згадає про польські військові поховання на Личаківському кладовищі. Микола Бандрівський заявляє, що президента Віктора Ющенка нагородили орденом Білого Орла за те, що той "дотиснув тодішнього міського голову Львова, Любомира Буняка і депутатський корпус міста, щоби вони дали згоду на встановлення на Личаківському цвинтарі символічної плити з польським написом: "Тут лежить польський солдат, який загинув за батьківщину". Можете прояснити ситуацію з цими похованнями і наскільки справедливі ці закиди?»

42:40 «Трамп прийняв рішення про створення виробництва ракет для комплексів "Patriot" на території Польщі, яка, в свою чергу, є найбільшим хабом для постачання озброєння в Україну. Чи не вплине негативно на цей процес напруження в стосунках між Польщею та Україною, яке виникло через недолугу дипломатію в стилі криворагульних гопників?»

49:18 «23 червня ГУР повідомило, що рус*я звозить туші худоби, інфікованої сибірською виразкою, до скотомогильників на окупованій частині Херсонської області (Асканія-Нова, Скадовськ, Залізний Порт) - близько 50 могильників. Закопують із порушенням санітарних норм; частина об'єктів розташована поблизу населених пунктів та зон із високими ґрунтовими водами. Враховуючи, що це курортно-заповідна зона, наскільки реалістичним є сценарій створення "біологічно забрудненої зони" на півдні України? Якщо інформація підтверджена - це потребує міжнародного розголосу. 2).О.Погомій припустила, що (крім бажання спаскудити все, що не можна вкрасти) рус*я в такій спосіб пробує заховати тіла загиблих українців. Спори виразки можуть 10-літтями зберігатися в ґрунті, що унеможливить ексгумацію».

59:05 «Зараз основне знову польське питання: коли полякам били морду, вони завжди бігли до українців, а яку ми мали подяку - схизмат бидло…»

1:13:13 «Перебігла новини - в нас новий тренд: поверни нагороду Польщі? Те, що в нас при владі розумово обмежені потвори, давно не новина. Мене здивував інший момент - під усіма такими "новими" десятки коментарів із підтримкою, про яйця, що якби не ми, то рус*я була б у Польщі. І адекватних коментарів лише 1-2… Тут залишилися в тотальній більшості лише такі, як ця зелена влада? Боже, де я живу?...»

1:21:25 [Питання про причини шельмування мого імені таким собі пропагандистом Гордоном]

1:25:55 [Питання постійної глядачки, чи не краще було б стати членом партії ЄС і підтримувати й впливати із середини?]

1:30:22 [Закінчення з попереднього випуску] «…І друге питання, не про політику. Чи любите ви готувати? Яка ваша улюблена перша, та друга страва, салат, та десерт?»
Смотреть все посты