Каталог каналов Мои подборки Мои каналы Поиск постов Рекламные посты
Инструменты
Каталог TGAds Мониторинг Детальная статистика Анализ аудитории Бот аналитики
Полезная информация
Инструкция Telemetr Документация к API Чат Telemetr
Полезные сервисы

Не попадитесь на накрученные каналы! Узнайте, не накручивает ли канал просмотры или подписчиков Проверить канал на накрутку
Прикрепить Телеграм-аккаунт Прикрепить Телеграм-аккаунт

Телеграм канал «Тарас Чорновіл 🇺🇦»

Тарас Чорновіл 🇺🇦
17.5K
123.6K
3.2K
2.1K
4.2M
Офіційний канал Тараса Чорновола
Official channel of Taras Chornovil
Подписчики
Всего
47 427
Сегодня
0
Просмотров на пост
Всего
6 893
ER
Общий
13.65%
Суточный
11.5%
Динамика публикаций
Telemetr - сервис глубокой аналитики
телеграм-каналов
Получите подробную информацию о каждом канале
Отберите самые эффективные каналы для
рекламных размещений, по приросту подписчиков,
ER, количеству просмотров на пост и другим метрикам
Анализируйте рекламные посты
и креативы
Узнайте какие посты лучше сработали,
а какие хуже, даже если их давно удалили
Оценивайте эффективность тематики и контента
Узнайте, какую тематику лучше не рекламировать
на канале, а какая зайдет на ура
Попробовать бесплатно
Показано 7 из 17 495 постов
Смотреть все посты
Пост от 25.06.2026 18:08
1
0
0
З корабля на бал - прямо зі суду до пана Дмира в ефір. Запрошую:
https://www.youtube.com/watch?v=cU5fAALHe3s
🔥 1
Пост от 25.06.2026 11:34
1
0
0
🇺🇦 Шановна громадо, підтримайте хлопців!
Ще трошки 👉 4️⃣.9️⃣5️⃣0️⃣
Дякую, хто вже задонатив!

Ось наша банка👇
https://send.monobank.ua/jar/68L8oX4L5q

Слава ППО!
Пост от 25.06.2026 11:19
17
0
1
Прихильник Дугіна й пропагандист Zеленського Дмитро Корчинський постійно організовує заходи, які або на користь zе-влади й для шельмування її противників (згадайте атаки на Кличка), або мають викликати негативне ставлення до України й урешті-решт заблокувати наш рух до Євросоюзу й переорієнтувати до дугінського євразійства з рашею і Білоруссю.

Він неприховано поширює вголос те, що в Zе в мріях — відкидання європейських цінностей і заперечення євроінтеграції. А ще виводить своїх прихильників на акції, які мають показати українців у найгіршому світлі. Коли недавно його люди проводили антимігрантську акцію на Майдані з расистськими лозунгами, багато писали, що вони неприховано демонстрували нацистське вітання — зігували.

Зараз Україну шельмують польські ультра-праві й маргінали, Zеленський їм ошаліло допомагає в цьому й відкидає там наших друзів. А щоб краще і в Польщі й не тільки неслася московська брехня про українців - "нацистів", ті самі прихильники Корчинського вийшли на нову акцію проти ЛГТБ. Ну, вийшли, то й вийшли, я сам противник того всього. Але знову їх зафіксували із звичним зігуванням. І зараз про це почали вже робити заяви ізраїльські дипломати. До заяви Нетаньяху чи Елі Коена залишилося три, два, раз...

От нам це треба??? Ну, на Банковій комусь чим більше негативу про Україну, тим краще. Зайве казати, що в умовах воєнного стану такі масові заходи (і марші ЛГТБ, й виступи проти них і всі акції Корчинського) неодмінно або санкціоновані Банковою, або ж жорстко розганяються. Тому можемо метафорично казати, що там умсино для приниження України зігував сам Zеленський.
😢 1
Пост от 25.06.2026 11:02
154
0
0
Сьогодні в Гданську починається важлива конференція з питань відновлення України. Роль основного організатора й шукача інвесторів та доброчинців для України викликався взяти на себе прем'єр Польщі Дональд Туск.

Саме його від часу минулих виборів демонстративно ігнорував Zеленський. Він весь час показово надавав перевагу спілкуванню з маловпливовими згідно польської конституції, а головне, зарядженими на негативні для України наративи, президентами: Дудою (той лише частково й епізодично, бо Україну все ж любив і підтримував) і Навроцьким (цей реваншист і українофоб на всю голову). От і зараз Zеленський відмовився їхати на конференцію Туска, куди його запрошували, а його кривднику Навроцькому з кількох підстав запрошення взагалі не надіслали й дали зрозуміти, що він там небажаний!

І це явний демарш проти друга України на користь ультра-правих і маргінальних шельмувальників нашої країни. Саме під присутність Zеленського підвищували вагу конференції та запрошували інвесторів. Шкідництво й саботаж у Zе в крові, тут і до ворожки-феншуїхи не ходи! Але Туск має залізну витримку. І в цій ситуації вишукав позитив у відсутності Zейла. Щоправда, зробив це в доволі двозначній формі.

Туск назвав відсутність Зеленського на конференції жестом деескалації. Він зазначив, що саботаж Zе не викликає у нього розчарування. Туск підкреслив, що відсутність Зеленського на конференції може допомогти провести захід без зайвої напруги (як же він чітко це визначив!):

"Я перебуваю у постійному контакті з панею прем’єр-міністром Юлією Свириденко. Вона мене поінформувала, що очолить делегацію. Якщо йдеться про мене, то я не розчарований".

Дональд Туск каже, що не розчарований. А ми не здивовані...
=====
До речі, мені довелося пару років попрацювати в команді Дональда Туска, коли він ще був президентом Ради Євросоюзу. Щоправда, очно зустрілися лише раз, коли він мені підписав свою книгу. Там переважно короткі щоденникові записи й помітки. Перший раз із Zеленським він зустрівся 7 липня 2019 року. Й зафіксував таку оцінку, що потім виявилася пророчою: "Новий президент Vолодимир Zеленський розбудив в українцях великі надії. Тільки ніхто не знає ціни їх виконання".

Туск, вочевидь, передбачав щось із того, що й ми в ті місяці — ціна мала стати страшною, кривавою, руйнівною й убивчою...
Пост от 25.06.2026 10:38
115
0
1
Перепрошую, я все ще в загоні через інші справи. Вчора пару годин в Генпрокуратурі, сьогодні пів дня проведу в суді. Але це не те, про що ви могли подумати. Усе добре. Просто, я з 2016 року свідок у справі про державну зраду януковича. Мене залучали по цілому ряду епізодів. Один про заклик до путіна про вторгнення в Україну вже давно отримав остаточний вирок у всіх судових інстанціях. Інші тоді не об'єднували з першим епізодом, щоб не дати промосковській адвокатській групі Сердюка затягнути розгляд справи до нескінченності. Хоча, вони й так затягнули на роки.

Зараз у суді ще один епізод. Воно б не мало такого сенсу, якби не потреба реально в судовому порялку підтвердити зрадницьку суть самих домовленостей і факт держзради в причетних осіб. Поки ж це суд проти януковича й азарова. А свідками зі сторони обвинувачення визначені екс-міністр ЗС Огризко і ваш покірний слуга. Я ще в 2016 виявився чи не єдиним з депутатів, хто був у курсі справи, але за зрадницькі угоди не голосував і хто погодився тоді свідчити. Тому зараз уже під судовий розгляд про мене знову згадали.

Коли очікуєжш підступу чи пастки, а раптом вявляється, що є ще слідчі й прокурори, які правильно виконують свою роботу (а там реально добре зроблена підготовка), це реально приємне відкриття. Якщо чесно, вчора йшов у ГПУ з непевним відчуттям — уже звик очікувати чогось недоброго. Зараз задоволений. Сьогодні готую в пам'яті для суду свої свідчення — 16 років же минуло, й розробляю власну правову позицію щодо того злочину. Треба згадувати й усе інше. Може ще років за 10 і наступні епізоди, в яких я давав свідчення, дійдуть до суду.
Пост от 24.06.2026 11:17
156
0
0
Сьогодні не опублікую денний випуск Діалог ВІДВЕРТО. Причина тривіальна: нема на що відповідати. Половина питань від одного глядача й частина з них занадто упереджені щодо України (а не щодо укрсучвлади), ще пару на відповіді не надаються, бо я не буду публічно множити конфлікти в нашому середовищі й про це вже не раз попереджав. Шукати й визбирувати пропущені питання з минулого — було б варіантом, але в мене на це просто не вистачило часу. Я ж іще багато чим іншим займаюся. Тому такі паузи іноді виникатимуть, але то тимчасово.

Зараз реально морально важко чимось займатися. Мої колеги й хороші товариші вирішили цю проблему тим, що "пішли в позитив" — стали шукати в подіях конче позитив і знаходити його навіть у діях влади. Ні, вони, принаймні частина, яких знаю й поважаю, не позеленіли й не продалися. Це свідоме рішення додати оптимізму назовні, самим покращити настрій і самопочуття, а паралельно наростити перегляди. А я звик записувати все так, як я бачу ситуацію. Тому це й тисне і на глядачів та читачів, і на мене самого. Процес емоційного вигорряня з усіма психо-соматичними наслідками на фоні хронічних хвороб ніхто не скасовував.

Тому жодних відмов від цієї діяльності, просто іноді будуть виникати паузи в записах, коли не вистачатиме часу й натхнення. А сьогодні ще й море часу піде на інше. Маю два підряд записи для ведучих з Прямого, а потім ще дещо доволі екстраординарне на сьогодні й завтра. Про це пізніше.
Пост от 24.06.2026 11:03
6
0
0
⬆️⬆️⬆️
Польські ліберали переконані, що шалена атака з України в першу чергу вдарила по Туску й активних друзях України, а Навроцького лише зміцнила й добавила провокатору політичної підтримки. Ще й подальші дії Zеленського вже спрямовані не проти польських правих, які разом із своїм Навроцьким нині в опозиції, а проти саме Туска і його уряду. Навіть пряма атака у виді відмови Zе від участі в урядовій міжнародній конференції з відновлення України. Це удар не по Навроцькому, а по Туску.

Хто забув, Zейло весь час підтримував польських правих на чолі з Дудою та Навроцьким із їхніми болісними для українців випадами і аж надто явно демонстрував зневагу до Туска. Нині, після розгортання скандалу поза межі історії, підтримувати й захищати Україну — це губити власні рейтинги й суспільну підтримку.

Замість того, щоб "розділити радикала Навроцького і дружній польський народ", офіс президента влаштував цілу серію демаршів, які образили дуже багатьох пересічних поляків. Безвідносно до причини конфлікту. Наші друзі в Польщі лише зі сумом констатують, що Zе і більшість українців пішли в емоційну складову й зіграли на шкоду собі й друзям. Могли апелювати до Туска, уряду, сейму й більшості суспільства, але зробили все навпаки!

Навіть ігнорування маргінального реваншиста Навроцького і його указу дало б перевагу Туску й підтримку Україні. Таке враження, що Zе і всі учасники флеш-мобів та істерії дуже поспішали випередити події, щоб не допустити ситуації, коли б Туск відмов у контрасигнації на указ і він би був скасований. У москві дуже приспішували і в нас страшно поспішали. Так, що навіть важко відкидати конспірологічне припущення про змову Zейла пуйла і Навроцького в цьому питанні. Позбавлення ордену не відбулося, а Zе його сам відправив. І цим підніс маргінала-реваншиста Навроцького до рівня рятівника польської гідності.

Наші друзі в Польщі констатують реальну руїну тривалого вибудовування дружніх стосунків. І кажуть, що Навроцький скоїв тупу провокацію. А Zеленський "замість того, щоб її обійти, розбігся і стрибнув у неї двома ногами, посиливши позиції польських радикалів перед виборами". А чи не це саме він робив з Орбаном? Там не спрацювало, але Україна все одно в програші. А в Польщі аналогічно до Мадяра тепер Туску доведеться підіграти антиукраїнським настроям. Або його поміркована й дружня до України сила програє вибори. Отак Zе у підсумку вкотре зіграв проти України. І всі, хто йому в цьому підігрують своєю антипольською істерією роблять те саме. Молодці, кроком руш на бойню!...
Смотреть все посты