Šokující škody, které záření mobilních telefonů způsobuje lidskému tělu.....
"Nenoste mobil v kapse, jinak překročíte doporučené limity expozice stanovené na základě testů. Kolik z vás to před dneškem vědělo? Protože teď už lidem tyto informace skutečně sdělují. Společnost Telstra vám doporučuje používat handsfree, abyste měli mobilní telefon co nejdále od hlavy a těla. Mobilní telefony a zařízení Wi-Fi totiž vyzařují pulzní mikrovlnné záření. 900krát za minutu hledají signál. Ptá se vysílače: „Kde jsi?“ „Tady jsem.“ „Kde jsi?“ „Tady jsem.“...ČTĚTE DÁLE... https://telegra.ph/%C5%A0okuj%C3%ADc%C3%AD-%C5%A1kody-kter%C3%A9-z%C3%A1%C5%99en%C3%AD-mobiln%C3%ADch-telefon%C5%AF-zp%C5%AFsobuje-lidsk%C3%A9mu-t%C4%9Blu-06-22
Kreditní obchod – největší podvod okrádání všech dob!
Kdo si myslí, že banky půjčují peníze, které jim svěřili střadatelé, ten se mýlí. Vytvářejí je pouhým zaúčtováním z ničeho. Jak se tato tvorba peněz projevuje a proč vede k tomu, že běžný občan má k dispozici stále méně peněz? Již Henry Ford řekl: „Kdyby lidé rozuměli peněžnímu systému, měli bychom revoluci ještě do zítřejšího rána.“ 18. dubna.
"Lidé si myslí, že cvičení je nějaká rekreační činnost, volnočasová zábava – když se mi to líbí, tak cvičím, a když ne, tak ne. A to je velký problém, protože cvičit se musí za každou cenu kvůli vašemu zdraví. Je to tedy jako si čistit zuby – nepřemýšlíte nad tím, jestli se vám to líbí, ale i když se vám to nelíbí, musíte si je vyčistit. To znamená, a to je velmi zajímavá změna paradigmatu, protože nám vždy říkali: „Cvičte pro zdraví, prospěje vám to nejen fyzicky, ale i psychicky, dokonce i společensky, že?“ Ale ty a spousta lidí, kteří zde na této židli s vědeckým zázemím seděli, mluvíte o cvičení jako o čištění zubů. Jako o povinnosti...ČTĚTE DÁLE... https://telegra.ph/Cvi%C4%8Den%C3%AD-nen%C3%AD-kon%C3%AD%C4%8Dek-je-to-nutnost-06-22
Velká lež o zdraví: Proč děláme přesný opak, než bychom měli
Úvod: Proč věříme lžím, které nás zabíjejí?
Představte si svět, kde vám lékař řekne, že slunce vám ničí oči a vy mu věříte. Kde vám zubní pasta s jedem chrání zuby a vy ji používáte den co den. Kde vám vláda radí, abyste jedli rostlinné oleje, které vám zapalují tělo zevnitř a vy poslechnete. Kde vám říkají, že vakcíny jsou bezpečné, i když jejich vedlejší účinky ničí životy. Kde vám tvrdí, že GMO potraviny zachrání svět před hladem, přestože zničí přírodu i naše zdraví. Kde vám namlouvají, že 5G je neškodná technologie, a přitom nikdo neví, jaký má dopad na naše tělo. Kde se nad vámi denně rozstřikují chemikálie z oblohy a říkají vám, že je to jen „kondenzační stopa“.
Zní to jako dystopie z nějakého sci-fi filmu? Není to fikce. Je to naše realita...ČTĚTE DÁLE... https://telegra.ph/Velk%C3%A1-le%C5%BE-o-zdrav%C3%AD-Pro%C4%8D-d%C4%9Bl%C3%A1me-p%C5%99esn%C3%BD-opak-ne%C5%BE-bychom-m%C4%9Bli-06-22