PP neni zavisly na vlade. 😉 S vladou se jen hada o to, ktera skupina zbrojaru dostane vetsi kseft - ta, co stoji za PP anebo ta, co stoji za Motoristy?
Zatímco žabomyší spor "o turistiku" se prezentuje v Bohémské Kotlině jako "politický boj o kompetence", které možná (a kdo ví jak?) rozhodne Rychetského banda, tak
VE SKUTEČNOSTI se jedná o to,
KDO POJEDE JEDNAT O NAPLÁNOVANÉ VÁLCE PROTI RUSKU a CO a JAK domluví ❗
O tom bude "Summit v Turecku".