🇺🇸🇺🇿 Uzbek Law Day – USA 2026
Юридик алоқаларни мустаҳкамлаш ва глобал ҳамкорликни ривожлантириш
2026 йилнинг октябрь ойида Америка Қўшма Штатларида Uzbek Law Day – USA 2026 халқаро юридик форуми Ўзбекистондаги ҳуқуқий ислоҳотлар ва халқаро ҳамкорликни кенгайтиришга бағишланади. Шунингдек, тадбир доирасида мамлакатнинг энг йирик юридик ташкилотларига ташриф уюштирилади.
Форум Америка Қўшма Штатлари ва Ўзбекистон ўртасидаги ҳуқуқий мулоқотни чуқурлаштириш, қўшма ташаббуслар ва глобал ҳамкорлик имкониятларини муҳокама қилиш учун ноёб имконият яратади. Тадбир доирасида етакчи юристлар ва ҳуқуқ соҳаси мутахассислари ўзаро тажриба алмашадилар, янгича ҳамкорлик йўналишларини муҳокама қиладилар.
Uzbek Law Day – USA 2026 — узоқ муддатли ҳуқуқий шериклик ва профессионал алоқаларни йўлга қўйиш учун муҳим платформа ҳисобланади.
Тадбир TIAC (Тошкент халқаро арбитраж маркази), Foley Hoag, Ўзбекистон Республикаси Адвокатлар палатаси ва PraeLegal Uzbekistan ҳамкорлигида ташкил этилмоқда.
Виза билан боғлиқ масалалар сабаб тадбирда иштирок этиш учун ҳозирданоқ ҳаракатни бошлаш талаб этилади.
Ҳозироқ рўйхатдан ўтинг ва ушбу муҳим тадбирнинг бир қисмига айланинг! 👇👇👇
📞 Мурожаат учун: