Каталог каналов Мои подборки Мои каналы Поиск постов Рекламные посты
Инструменты
Каталог TGAds Мониторинг Детальная статистика Анализ аудитории Бот аналитики
Полезная информация
Инструкция Telemetr Документация к API Чат Telemetr
Полезные сервисы

Не попадитесь на накрученные каналы! Узнайте, не накручивает ли канал просмотры или подписчиков Проверить канал на накрутку
Прикрепить Телеграм-аккаунт Прикрепить Телеграм-аккаунт

Телеграм канал «Вікторія Гриб»

Вікторія Гриб
2.0K
2.7K
197
40
7.4K
Народна депутатка України, Голова Підкомітету з питань енергетичної безпеки

🇺🇦
Подписчики
Всего
1 450
Сегодня
0
Просмотров на пост
Всего
164
ER
Общий
8.92%
Суточный
6.2%
Динамика публикаций
Telemetr - сервис глубокой аналитики
телеграм-каналов
Получите подробную информацию о каждом канале
Отберите самые эффективные каналы для
рекламных размещений, по приросту подписчиков,
ER, количеству просмотров на пост и другим метрикам
Анализируйте рекламные посты
и креативы
Узнайте какие посты лучше сработали,
а какие хуже, даже если их давно удалили
Оценивайте эффективность тематики и контента
Узнайте, какую тематику лучше не рекламировать
на канале, а какая зайдет на ура
Попробовать бесплатно
Показано 7 из 2 045 постов
Смотреть все посты
Пост от 22.06.2026 12:40
19
0
1
Україні якнайшвидше потрібен мир, відтак настав час для складних, прагматичних, але життєво необхідних рішень. І недавні зрушення та меморандум між США та Іраном чітко демонструють: навіть у найскладніших конфліктах дипломатія здатна працювати.

Ми маємо дивитися правді в очі: суспільство виснажене, нерви здають. Нам вкрай необхідно досягти миру дипломатичним шляхом.

Якщо деескалація можлива в Ірані, я впевнена, що вікно можливостей існує і для нас.

Ми маємо показувати свою силу, але водночас повинні бути готові домовлятися, щоб зупинити цю кляту війну по лінії зіткнення.

Якщо миру не буде найближчим часом, ми маємо свідомо готуватися до надзвичайно важкої зими. Бо війна – це також наша економіка та енергетика.

Наші західні партнери вже зараз бачать величезний інтерес до відновлення України. Але для того, щоб інвестиції прийшли і запрацювали, нам потрібні гарантії безпеки. Нам потрібно, щоб українці поверталися з-за кордону у безпечні міста, де є житло, робота та світло.

Деескалація – це єдиний шлях зберегти Україну, врятувати життя наших людей на фронті та в тилу, і дати нашій державі шанс на майбутнє.
Пост от 17.06.2026 12:07
15
0
0
В процесі підготовки до зими питання компенсації різниці в тарифах підприємствам ТКЕ - одне з ключових завдань. Без цього неможлива ані модернізація мереж, ані повноцінне відновлення об’єктів.

Яскравий приклад – Лозова на Харківщині. Отримала звернення від виконкому Лозівської міської ради, і цифри там вкрай тривожні. Існує реальна загроза зриву опалювального сезону 2026-2027 років.

Через зупинку відповідної субвенції з Держбюджету, невідшкодована державою заборгованість з різниці в тарифах для комунальних підприємство Лозової сягнула декількох сотень мільйонів гривень. Підприємства елементарно не мають обігових коштів на ремонти, натомість накопичують колосальні борги за газ та електроенергію, на які продовжують нараховуватися штрафи та пеня.

Ситуація ускладнюється ще й тим, що через брак коштів зупинився спільний проєкт з Європейським інвестиційним банком.

Що треба зробити негайно: забезпечити виконання Постанови КМУ № 1406 щодо постачання енергоносіїв в умовах воєнного стану та домогтися виділенням коштів на покриття різниці в тарифах.

Ми не можемо залишити громаду, яка, до слова, прихистила понад 13 тисяч внутрішньо переміщених осіб, сам на сам із цією кризою.
Пост от 15.06.2026 10:28
15
0
0
Моторошна ніч, один з найжахливіших російських ударів за тривалий час. У Києві попередньо четверо загиблих, декілька десятків поранених, серед них дитина. Страшна трагедія у Харкові, де в результаті повторного удару загинули пʼять рятувальників.

Масштаб цієї комбінованої атаки колосальний – понад 680 повітряних цілей. Як наслідок
– у столиці частково зруйнований Успенський собор Києво-Печерської Лаври. Війна - це бал сатани. Руйнування зафіксовані практично в усіх районах столиці та на Київщині, пошкоджено десятки житлових будинків, понад 140 тисяч людей залишилися без світла.

Цей щодобовий жах щоразу доводить лише одне: найвища цінність – це мир і спокій, і він нам життєво необхіден. Справедливий мир, який припинить це божевілля.

І практика доводить, що вихід із найглибших криз можливий, якщо є реальна політична воля. Прикладом цього стали новини напередодні про те, що США та Іран досягли домовленостей щодо остаточного припинення вогню та підписання мирної угоди.

Це свідчить про те, що навіть найзапекліші протистояння можна зупинити дипломатичним шляхом.

Україна потребує такої ж рішучості та сміливих кроків від світової спільноти. Мир потрібен не «колись», він потрібен негайно, щоб зупинити щоденні вбивства українців та руйнацію наших міст.

Відсутність глобальних, дієвих рішень коштує надто дорого. І ця ціна щоночі вимірюється життями наших громадян.

Мої найщиріші слова співчуття родинам загиблих у Києві, Харкові та інших регіонах.
😢 2
1
👍 1
Пост от 15.06.2026 10:26
3
0
1
Моторошна ніч, один з найжахливіших російських ударів за тривалий час. У Києві попередньо четверо загиблих, декілька десятків поранених, серед них дитина. Страшна трагедія у Харкові, де в результаті повторного удару загинули пʼять рятувальників.

Масштаб цієї комбінованої атаки колосальний – понад 680 повітряних цілей. Як наслідок
– у столиці частково зруйнований Успенський собор Києво-Печерської Лаври. Війна - це бал сатани. Руйнування зафіксовані практично в усіх районах столиці та на Київщині, пошкоджено десятки житлових будинків, понад 140 тисяч людей залишилися без світла.

Цей щодобовий жах щоразу доводить лише одне: найвища цінність – це мир і спокій, і він нам життєво необхіден. Справедливий мир, який припинить це божевілля.

І практика доводить, що вихід із найглибших криз можливий, якщо є реальна політична воля. Прикладом цього стали новини напередодні про те, що США та Іран досягли домовленостей щодо остаточного припинення вогню та підписання мирної угоди.

Це свідчить про те, що навіть найзапекліші протистояння можна зупинити дипломатичним шляхом.

Україна потребує такої ж рішучості та сміливих кроків від світової спільноти. Мир потрібен не «колись», він потрібен негайно, щоб зупинити щоденні вбивства українців та руйнацію наших міст.

Відсутність глобальних, дієвих рішень коштує надто дорого. І ця ціна щоночі вимірюється життями наших громадян.

Мої найщиріші слова співчуття родинам загиблих у Києві, Харкові та інших регіонах.
Пост от 13.06.2026 10:47
1
0
1
40 мільярдів на марафони, кешбеки, є-бачки замість того, щоб рятувати міста від замерзання взимку? Я категорично проти такого розподілу бюджету! Сьогодні вирішення проблеми різниці в тарифах – це питання виживання нашого тилу. А надійний тил – це те, що дозволяє нам забезпечувати і тримати фронт.

Що відбувається зараз? Держава взяла на себе зобов'язання перед людьми та ввела мораторій на підвищення тарифів. Але підприємствам теплокомуненерго цю різницю ніхто не компенсує. Як наслідок: НАК "Нафтогаз" масово блокує рахунки ТКЕ, а місцева влада просто кричить від безвиході, благаючи зробити хоч щось.

Якщо ми не розв'яжемо цей вузол негайно, теплокомуненерго просто не зможуть надавати послуги, і взимку наші міста залишаться без тепла. Ми не маємо права цього допустити.

Тому я вже готую лист на прем’єрміністрку і закликаю своїх колег-депутатів доєднатися до цієї ініціативи. Моя вимога чітка: левова частка з тих 40 мільярдів гривень, які планують скерувати до Резервного Фонду, має піти на погашення заборгованості держави перед теплокомуненерго за різницю в тарифах, а також за програми підтримки ВПО.
1
Пост от 12.06.2026 14:19
5
0
1
Щодо ВПО. Ситуація вже переходить усі межі. Останнім часом мало того, що спостерігається хронічна затримка фінансування Програми житлових сертифікатів для ВПО і людям просто не дають їхні гроші, так тепер я ще й чую від деяких колег абсолютно дикі заклики – взагалі скасувати фінансування цієї програми!

Фактично, під ніж хочуть пустити чи не єдину притомну державну ініціативу на підтримку ВПО, яка дійсно показала свою ефективність. Багато сімей завдяки їй вже змогли придбати власне житло, і цей сертифікат був для них не черговим бюрократичним "папірцем", а реальним шансом не опинитися на вулиці.

Так, коштів катастрофічно бракує. Мільйони переселенців потребують значно більшої підтримки та, головне, компенсацій. Але інші ініціативи просто не працюють! Та ж компенсація комунальних платежів за прихисток часто виявляється фікцією, бо орендодавці просто відмовляються офіційно "світити" здачу житла.

І знаєте, що в цьому обурює найбільше?

У цей самий час, коли гальмується життєво необхідна програма для людей, які втратили все, я бачу шалене бажання проштовхнути в бюджет мільйони на усілякі "єБачки", безглузді кешбеки та нескінченні телемарафони! Це просто цинізм найвищого ґатунку.

Нам потрібно звести всі розрізнені ініціативи до єдиної дієвої програми підтримки. Якщо у людей буде своє житло, їм не доведеться віддавати останні копійки за захмарну оренду, і вони не будуть змушені шукати прихистку за кордоном.

Тому я вже готую офіційний лист на прем’єрку. Вимагатиму скерувати усі ці кошти туди, де вони дійсно потрібні: на реальні потреби людей, переселенців та компенсацію різниці в тарифах. Але про це напишу трохи згодом. Окремим постом.
1
Пост от 11.06.2026 10:12
1
0
0
Українська система захисту від хімічних, біологічних, радіаційних та ядерних (CBRN) загроз має бути якнайшвидше адаптована до воєнних реалій. На цьому вкотре наголосила в межах експертного обговорення регулювання CBRN-безпеки в Україні.

Тішуся, що нарешті цю тему починають активніше виносити на порядок денний, але маємо бути відвертими. Як співголова робочої групи з парламентського нагляду за впровадженням Нацплану дій з реагування на CBRN загрози, нагадаю: наша група була створена ще в 2023 році. Увесь цей час ми чітко розуміли критичну важливість питання й просували його на всіх рівнях, з великими зусиллями пробиваючи та ратифікуючи необхідні документи.

На превеликий жаль, ми досі так і не побачили чіткого плану дій від Уряду. Лише зараз на рівні Кабміну починають усвідомлювати необхідність розробки національної стратегії. Водночас ризики сьогодні – просто колосальні, натомість ми маємо серйозні провали в готовності до таких викликів.

Ми можемо і повинні створювати законодавчу базу, але треба визнати правду: повноцінно підготуватися до подібних апокаліптичних сценаріїв вкрай складно, навіть маючи стратегію.

Тому мій головний акцент залишається незмінним – ми маємо зосередитися на деескалації. Сьогодні багато говорять про стійкість, але постає ключове запитання – де на найвищому рівні реальний план захисту людей?
Смотреть все посты